Vuković po porażce z Piastem

2 miesiące temu
Vuković po porażce z Piastem
fot. FotoPyk

Aleksandar Vuković zabrał głos po sobotniej porażce Legii Warszawa z Piastem Gliwice.

Podopieczni Waldemara Fornalika wyszli na prowadzenie już w 13. minucie spotkania, kiedy to Gerard Badía wykończył znakomite dośrodkowanie Martina Konczkowskiego. Choć w późniejszej fazie meczu Legia mocno przyciskała przyjezdnych, piłkarze Vukovicia nie potrafili strzelić choćby jednego gola i przegrali 0:1.

- Wnioskując po moich wypowiedziach przedmeczowych można zrozumieć, że wiedzieliśmy o sile Piasta. Powtarzałem, że to dobra drużyna, która posiada swoją jakość. Nieprzypadkowo są tak wysoko. Czy zrealizowaliśmy założenia? Początek meczu znów był taki, jakiego byśmy sobie życzyli.

- Trudno mieć pretensje do zawodników, kiedy brakuje finalizacji. Było wiele prób, zaangażowanie i walka do końca. Tego właśnie oczekuję i odbieram pozytywnie, niezależnie od efektów.

- Myślę, że w kontekście rozstrzygnięć w finale Pucharu Polski rywalizacja nabiera dużego znaczenia. W innej sytuacji można byłoby się spodziewać różnego podejścia innych drużyn. Wiemy, że juniorów raczej nikt nie wystawi na mecz z nami. Mamy świadomość, że sytuacja jest niefajna, ponieważ przegraliśmy mecz. Nadal mamy jednak wszystko w swoich rękach. Bez patrzenia się na innych możemy dążyć do swojego celu. To dla nas najważniejsze - powiedział Vuković po ostatnim gwizdku.

Obu zespołom zostały do rozegrania po trzy spotkania. Legia wyprzedza obecnie Piasta tylko o punkt. Lechia Gdańsk traci do niej trzy „oczka”, ale w niedzielę zmierzy się jeszcze w ramach 34. kolejki z Cracovią.ŹRÓDŁO
Legia Warszawa
TAGI: Legia Warszawa Piast Gliwice Polska Trenerzy Aleksandar Vuković Serbia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0943 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.