Busquets po blamażu z Liverpoolem: Nie wiem, co się stało

Busquets po blamażu z Liverpoolem: Nie wiem, co się stało fot. Transfery.info
Źródło: Movistar+

W pierwszym meczu Barcelona pokonała Liverpool 3:0. We wtorek na Anfield przegrała jednak aż 0:4. Ten rezultat oznacza, że Hiszpanie odpadają z rozgrywek.

Już po 56 minutach „The Reds” odrobili straty. Nim jednak rozpoczęła się druga połowa, „Blaugrana” zmarnowała kilka świetnych okazji do zdobycia bramki, jak np. ta Jordiego Alby. W 79. minucie padł gol na 4:0, który był przysłowiowym gwoździem do trumny katalońskiej ekipy.

Po ostatnim gwizdku arbitra Sergio Busquets z trudem opowiadał o przebiegu spotkania.

– Byli od nas lepsi. Mieliśmy szanse na zdobycie bramki, której potrzebowaliśmy, ale ostatecznie nic nie wpadło. Mogę tylko przeprosić za nasz występ. Po tym, co wydarzyło się w Rzymie, dzieje się to ponownie… – powiedział.

– Jeśli zaczniemy wykorzystywać nadarzające się okazje, pokonamy tę górę. Trudno jest teraz mówić cokolwiek, ani nie będę nikogo obarczał winą. Przepraszam fanów, ponieważ bardzo trudno jest odpadać po 3:0 u siebie. Wynik 4:0 jest naszą wspólną porażką. Nie wiem, co się stało – stwierdził.

W finale Ligi Mistrzów zagra Liverpool, który już w środę pozna swojego przyszłego rywala.