OFICJALNIE: Czterech zawodników Arki z nowymi umowami

miesiąc temu
OFICJALNIE: Czterech zawodników Arki z nowymi umowami

Arka Gdynia przedłużyła kontraktami z czterech piłkarzami - Szymonem Nowickim, Maksymilianem Heblem, Michałem Żebrakowskim i Norbertem Hołtynem. Żaden z nich nie ma skończonych 23 lat.

19-letni Szymon Nowicki jest wypożyczony do Chrobrego Głogów. W pierwszej lidze rozegrał trzynaście meczów i strzelił jedną bramkę. Spośród tych czterech piłkarzy jest jednym z dwóch, którzy zdążyli zadebiutować w pierwszej drużynie Arki. W wypadku napastnika miało to miejsce w 2017 roku, kiedy Gdynianie podejmowali Śląsk Wrocław rozgrywek Pucharu Polski.
 
Maksymilian Hebel obecnie przebywa na wypożyczeniu w Bytovii Bytów. Pierwszoligowy klub pozwolił 22-letniemu ofensywnemu pomocnikowi na 29 występów, w których zdobył cztery trafienia. 

Michał Żebrakowski reprezentuje barwy Warty Poznań, gdzie trafił na wypożyczenie. W tym sezonie rozegrał zaledwie dziesięć meczów i dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. To drugi piłkarz z tego zestawienia, który zdołał zasmakować pierwszej drużyny. Rozegrał w niej siedem meczów. 22-letni napastnik jest wychowankiem Stali Rzeszów.

Ostatni z piłkarzy, którzy podpisali nowy kontrakt z Arką Gdynia, to Norbert Hołtyn. Urodzony w 1998 roku piłkarz jest napastnikiem. Obecnie gra dla drugiej drużyny Gdynian, gdzie strzelił 26 bramek i zanotował 7 asyst w 27 meczach. Pozwoliło mu to na włączenie do kadry treningowej pierwszego zespołu.

Umowy powyższych piłkarzy będą obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.


FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0543 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.