Wyjątkowe słowa Mourinho po wygranej Liverpoolu z Barceloną. „Ten sukces ma jedno imię - Jürgen”

miesiąc temu
Wyjątkowe słowa Mourinho po wygranej Liverpoolu z Barceloną. „Ten sukces ma jedno imię - Jürgen”
fot. beIN Sports

Współpracujący z beIN Sports José Mourinho skomentował awans Liverpoolu do finału Ligi Mistrzów.

Przed półfinałowym rewanżem z Barceloną mało kto dawał „The Reds” jakiekolwiek szanse na odrobienie strat z pierwszego spotkania, który zakończył się ich porażką 0:3. Drużyna Jürgena Kloppa bez Roberto Firmino i Mohameda Salaha w składzie dokonała jednak czegoś niezwykłego i po wygranej 4:0 awansowała do wielkiego finału Champions League.


- Nie spodziewałem się tego, choć uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mówiłem, iż jeśli coś takiego ma się wydarzyć, to właśnie Anfield jest miejscem, gdzie z pozoru nieprawdopodobne sytuacje stają się możliwe.


- Dla mnie ta remontada ma tylko jedno imię - Jürgen. Myślę, że tu nie chodziło o żadną taktykę czy filozofię, tylko serce i duszę. Z wielką empatią stworzył on wspaniałą grupę zawodników. Jeszcze chwilę temu istniało ryzyko, że mogą oni zakończyć świetny sezon z niczym. Teraz są o krok od pozostania najlepszą drużyną w Europie.

- Myślę, że Jürgen na to zasłużył. Wykonuje na Anfield fantastyczną pracę. To wszystko jest odzwierciedleniem jego osobowości. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać, zawsze walczyć i dawać z siebie maksimum.

- On się nie żali, że wypadają mu kolejni piłkarze. Nie narzeka na to, iż muszą notować 50, 60 występów w sezonie. Trenerzy w innych ligach robią to, podczas gdy mają do rozegrania 30 czy 35 spotkań - powiedział Mourinho.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.