Rakitić podpadł władzom Barcelony I Wpłynie nowa oferta za Chorwata

miesiąc temu
Rakitić podpadł władzom Barcelony I Wpłynie nowa oferta za Chorwata
fot. FotoPyk

Kataloński „Sport” pisze, że Ivan Rakitić podpadł działaczom Barcelony, dodając, iż wkrótce na Camp Nou zostanie przesłana nowa oferta za chorwackiego pomocnika.

„Duma Katalonii” przegrała we wtorek w rewanżowym meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów z Liverpoolem aż 0:4, w fatalnym stylu odpadając z rozgrywek. Po tym spotkaniu szkoleniowiec Barcelony, Ernesto Valverde, dał swoim podopiecznym dwa dni wolnego. Rakitić udał się do Sewilli, gdzie grał przed transferem na Camp Nou.

W środę zdjęcie z Chorwatem na swojego Instagrama wrzucił José María del Nido Carrasco, syn byłego prezydenta Sevilli. Obaj panowie byli na nim uśmiechnięci, Rakitić dodatkowo miał uniesiony w górę kciuk. Zdjęcie, które szybko zostało usunięte, wywołało duże zamieszanie nie tylko wśród kibiców Barcelony. Jak podaje „Sport”, choć 31-latek udał się do Sewilli w czasie wolnym, jego zachowanie tuż po druzgocącej porażce z Liverpoolem bardzo nie spodobało się władzom mistrza Hiszpanii.

Niedawno Rakitić dał do zrozumienia, że chce zostać w Barcelonie. Jego odejście z klubu nie jest już jednak tak mało prawdopodobne jak wcześniej i nie wynika to bezpośrednio z opisanej wyżej sytuacji. Katalońscy dziennikarze donoszą, że nową ofertę za 31-latka przygotowuje Inter. Mediolańczycy mają być skłonni zapłacić za niego 50-60 milionów euro.

Umowa wicemistrza świata z Barceloną jest ważna do 30 czerwca 2021 roku. Jego bilans z tego sezonu to 51 występów, pięć bramek i dziewięć asyst.

oFACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.067 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.