Nie tak miało być. Szykuje się rewolucja w Widzewie

miesiąc temu
Nie tak miało być. Szykuje się rewolucja w Widzewie

„Przegląd Sportowy” pisze o zbliżających się zmianach w Widzewie Łódź.

Łódzka ekipa przegrała w niedzielę z GKS-em Bełchatów 1:3, tracąc szanse na awans do I ligi. Dla ludzi związanych z Widzewem to duże rozczarowanie. Do pewnego momentu wszystko szło po ich myśli i wydawało się, że drużyna zgodnie z planem uzyska promocję. W tym roku zanotowała jednak 10 remisów z rzędu, do czego ostatnio dołożyła dwie porażki.

Jak poinformował Łukasz Grabowski z „Przeglądu Sportowego”, najprawdopodobniej w poniedziałek rozstrzygną się losy Jacka Paszulewicza. W kwietniu 42-latek został następcą Radosława Mroczkowskiego i miał odmienić oblicze zespołu, ale tego nie zrobił. Widzew pod jego wodzą zaliczył jedno zwycięstwo, pięć remisów i dwie porażki. Bardzo możliwe, że szkoleniowiec pożegna się z klubem.

Do środy ma wyjaśnić się, czy pozostanie w nim Łukasz Masłowski, który również dopiero co trafił do Łodzi. Wcześniej 37-latek był dyrektorem sportowym ekstraklasowej Wisły Płock. Brak awansu sprawił, że strony mogą rozstać się dużo szybciej niż początkowo planowano.

Jeśli chodzi o piłkarzy, Widzew opuszczą zapewne Kōhei Katō i Rafał Wolsztyński, w których umowach widnieją zapisy umożliwiające ich rozwiązanie w przypadku braku awansu. Zgodnie z doniesieniami Grabowskiego klub nie przedłuży też kontraktów z Dario Krišto, Danielem Świderskim, Tomaszem Wełną i Markiem Zuziakiem.

Niewykluczone są również zmiany we władzach klubu.

Widzew w 34 spotkaniach II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy) zdobył 55 punktów, co dało mu piątą lokatę.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.1804 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.