OFICJALNIE: Janicki bez klubu. Czas na Wisłę Kraków?!

4 tygodnie temu
OFICJALNIE: Janicki bez klubu. Czas na Wisłę Kraków?!
fot. FotoPyk

Rafał Janicki opuścił Lechię Gdańsk.

26-latek trafił do ekipy z Trójmiasta z Chemika Police. W lipcu 2017 roku został natomiast wypożyczony do poznańskiego Lecha. Ekipa z Bułgarskiej zapewniła sobie wówczas możliwość wykupu tego piłkarza, jednak jego przeciętna dyspozycja spowodowała, że działacze nie zdecydowali się skorzystać z tego prawa.

To spowodowało, że Janicki miał wrócić do Gdańska. Tak się jednak nie stanie, ponieważ trener Piotr Stokowiec nie widzi dla niego miejsca w zespole. Z tego względu władze klubu doszły z piłkarzem do porozumienia w sprawie wcześniejszego rozwiązania kontraktu. Umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Wydaje się, że następnym ruchem urodzonego w Szczecinie stopera będzie przeprowadzka na południe Polski. O jego względy zabiega bowiem Wisła Kraków. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, zawodnik pojawił się pod Wawelem we wtorek na negocjacjach. W ciągu najbliższych dni powinien przejść testy medyczne. Jeśli nie wykażą one nic niepokojącego, podpisze z tym klubem kontrakt.

Janicki rozegrał w niedawno zakończonym sezonie 21 ligowych spotkań. Do swojego dorobku dorzucił także pięć występów w kwalifikacjach do Ligi Europy oraz jeden w ramach Pucharu Polski. W tym czasie zanotował jedną asystę.

W Krakowie 26-latek może spotkać się z innym byłym piłkarzem Lechii Gdańsk. Lada moment zawodnikiem „Białej Gwiazdy” zostanie bowiem Michał Mak.


NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0408 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.