AS: Real Madryt domyka transfer Edena Hazarda

2 tygodnie temu
AS: Real Madryt domyka transfer Edena Hazarda
fot. FotoPyk

Eden Hazard po zakończeniu meczu finałowego Ligi Europy potwierdził swoje odejście z Chelsea. Teraz czas na Real Madryt, który musi wypracować porozumienie z londyńczykami.

„Królewscy” już wcześniej wypracowali konsensus z Edenem Hazardem w sprawie jego indywidualnego kontraktu. Tym samym obecnie skupiają się jedynie na negocjacjach z „The Blues”, za które po stronie Anglików odpowiada Marina Granowskaja. Rosyjska dyrektor ds. sportu już niejednokrotnie pokazała, że jest trudną rozmówczynią. Poprosiła ona o zapłacenie 120 milionów euro, na co na ten moment Hiszpanie nie chcą się zgodzić.

Pomimo tego widzą oni światełko w tunelu i w związku z tym José Ángel Sánchez (prawa ręka Florentino Péreza) lada dzień uda się do Londynu. Celem jest finalizacja transferu belgijskiego skrzydłowego. „AS” przekazał, że w przypadku napotkania trudności w negocjacjach Real Madryt nie wyklucza włączenia do operacji piłkarzy z obecnej kadry.

Należy bowiem pamiętać, że już niedługo Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie ustosunkuje się do odwołania Chelsea w sprawie zakazu transferowego. Bardzo możliwe, że „The Blues” będą mogli dokonywać wzmocnień już podczas letniego okna transferowego, a zakaz obejmie jedynie styczniowe mercato. To otwiera drogę do wielu dotąd niemożliwych do wykonania ruchów kadrowych. 

Celem 13-krotnych zdobywców Pucharu Europy jest jak najszybsze dopięcie transferu 28-latka, tak aby można było go zaprezentować w śnieżnobiałej koszulce już 11 czerwca.

W zakończonym sezonie kapitan reprezentacji Belgii rozegrał w koszulce Chelsea 52 spotkania, strzelił 21 goli i zanotował 17 asyst. | AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.