Agent potwierdza: Buffon gra dalej!

3 tygodnie temu
Agent potwierdza: Buffon gra dalej!
fot. Paris Saint-Germain

Agent Gianluigiego Buffona, Silvano Martina, potwierdził, że golkiper ani myśli zawieszać buty na kołku.

Mimo 41 lat na karku Buffon wciąż potrafi stanąć na wysokości zadania i wybronić swoją drużynę z tarapatów. Co prawda w zakończonym sezonie przydarzały mu się także kiksy, ale Paris Saint-Germain ufało mu na tyle, że było skłonne przedłużyć z weteranem współpracę. Ostatecznie strony doszły jednak do porozumienia i zdecydowały o rozstaniu.

Poszukiwania nowego golkipera przez paryżan właśnie ruszyły, a Buffon tymczasem szuka nowego klubu. Niektórzy oczekiwali zakończenia przez niego kariery, ale ten nie ma zamiaru żegnać się z piłką.

- Gigi nie przestanie grać, on nie zamierza kończyć kariery - zapewnia agent weterana w rozmowie z portalem „Cittaceleste”.

- Spotkał się z przedstawicielami PSG i zdecydowaliśmy, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem. Mój klient poprosił o kilka dni na zrelaksowanie się i przemyślenie przyszłości wspólnie z rodziną. Zaraz po ogłoszeniu zostałem zasypany telefonami, ale on nie podjął jeszcze decyzji. Cieszy jednak tak duże zainteresowanie.

Jeśli wiadomo, że Buffon będzie grał dalej, pojawia się pytanie jaki kierunek obierze. Niektóre spekulacje łączą go z powrotem do Włoch, w szczególności do Parmy, gdzie zaczynał piłkarską karierę, ale Martina sugeruje trzy inne kierunki.

- Parma? Oprócz oczywiście Juventusu, Gigi ma w swoim sercu Carrarese, Genoę i Lazio.ŹRÓDŁO
Cittaceleste
TAGI: Gianluigi Buffon Parma FC SS Lazio Genoa CFC Cittadela Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.