Wszystko ustalone. Eden Hazard zostanie piłkarzem Realu Madryt!

tydzień temu
Wszystko ustalone. Eden Hazard zostanie piłkarzem Realu Madryt!
fot. FotoPyk

Angielskie oraz hiszpańskie media nie mają wątpliwości. Jeszcze dzisiaj światło dzienne ujrzy oficjalny komunikat w sprawie przenosin Edena Hazarda do Realu Madryt.

Przez długi czas „Królewscy” upierali się przy swoim i ani myśleli płacić za Belga więcej niż 88 milionów funtów (100 milionów euro). Ostatecznie „The Blues” zgodzili się na ofertę Hiszpanów, lecz zażądali wysokich bonusów. Według „The Telegraph” transfer ostatecznie może się zamknąć w kwocie 130 milionów funtów, co w przeliczeniu na euro daje nam 147 milionów. Większość z celów powinna zostać spełniona w niedalekiej przeszłości, tak przynajmniej twierdzą dziennikarze „AS-a”.

Nie bacząc na ostateczne koszta operacji, media z Anglii oraz Hiszpanii zgodnie podają, że jeszcze dzisiaj Real Madryt oficjalnie poinformuje o angażu 100-krotnego reprezentanta Belgii, który obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej. Informacja o dojściu do porozumienia przez oba kluby trafiła do niego jeszcze przed godziną 15. Teraz wszystko zależy od 13-krotnych zdobywców Pucharu Europy, którzy muszą wybrać moment wypłynięcia oficjalnego komunikatu w tej sprawie. 

Dodajmy, że w zakończonym sezonie klubowym 28-latek rozegrał 52 spotkania, strzelił 21 goli i zanotował 17 asyst. Dla „Los Blancos” będzie to już czwarte wzmocnienie przed kolejnym sezonem. Do tej potwierdzono sprowadzenie Rodrygo Goesa, Édera Militão i Luki Jovicia. FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0752 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.