Sensacyjny obrót spraw. Rabiot zostanie w PSG?!

2 tygodnie temu
Sensacyjny obrót spraw. Rabiot zostanie w PSG?!
fot. PSG

Adrien Rabiot nie wyklucza pozostania w Paryżu — donosi Romain Molina.

Umowa 24-latka z mistrzem Francji wygasa 30 czerwca 2019 roku i od kilku miesięcy wydawało się, że nie zostanie przedłużona. Zawodnik bowiem chciał zmienić miejsce pracy, a zainteresowanie jego usługami przejawiają europejscy krezusi na czele z Liverpoolem i Manchesterem United.

Najnowsze doniesienia Romaina Moliny sugerują jednak nagły zwrot akcji w sprawie. Według jego informacji Rabiot przemyślał całą sprawę i nie wyklucza swojego pozostanie w Paryżu na najbliższych kilka lat. Zmiana decyzji miałby być spowodowana roszadą na stanowisku dyrektora sportowego.

Piastujący do tej pory tę funkcję Antero Henrique opuścił stołeczny zespół. Jednym z faworytów do przejęcia jego obowiązków jest Leonardo, który w ubiegłym miesiącu pożegnał się z Milanem.

Ewentualne podjęcie pracy w strukturach Paris Saint-Germain byłoby dla 49-latka powrotem do stolicy Francji. Był on bowiem dyrektorem sportowym tego klubu w latach 2011-2013. Za jego kadencji na Parc des Princes trafili tacy gracze jak między innymi Zlatan Ibrahimović, Marco Veratti, czy Thiago Silva.

Nie można więc wykluczyć, że jego powrót spowodowałby pozostanie w zespole Rabiota, który jest jednym z ulubieńców prezydenta Nassera Al Khelaifi oraz trenera Thomasa Tuchela.

Środkowy pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 20 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował taką samą liczbę asyst.NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0308 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.