Atlético wykorzystuje okazję. Pierwsza oferta za obrońcę!

2 tygodnie temu
Atlético wykorzystuje okazję. Pierwsza oferta za obrońcę!

Atlético Madryt spróbuje w nadchodzącym czasie pozyskać Elseida Hysaja z Napoli.

Reprezentant Albanii przyznał przed kilkoma dniami, że nie widzi swojej osoby w barwach włoskiego klubu w kolejnym sezonie i zamierza w trakcie letniego okienka transferowego zmienić pracodawcę. Jak sam zaznaczył zależy mu na zdobyciu nowego doświadczenia, poznaniu nowego kraju i ludzi oraz powalczeniu o jakieś trofeum.

Na reakcje przedstawicieli poszczególnych zespołów zainteresowanych usługami bocznego obrońcy nie przyszło nam długo czekać. Według informacji przekazanych przez „ESPN”, konkretne starania związane z pozyskaniem 25-letniego zawodnika rozpoczęło Atlético Madryt.

Wspomniane źródło przekonuje, że „Los Rojiblancos” złożyli już nawet pierwszą ofertę za Hysaja opiewającą na piętnaście milionów euro. Taka suma w zupełności nie satysfakcjonuje przedstawicieli Napoli, którzy oczekują obecnie propozycji wynoszącej około 25 milionów euro. Drużyna z Hiszpanii z pewnością nie zrezygnuje tak szybko z walki o prawego defensora i wkrótce powinna zwiększyć swoją ofertę.

Poza Atlético Madryt zainteresowanie Albańczykiem przejawiają także wysłannicy Manchesteru United, Chelsea, Juventusu czy Interu Mediolan.

25-letni obrońca trafił do ekipy ze Stadio San Paolo w sierpniu 2015 roku z Empoli za pięć milionów euro. W niedawno zakończonych rozgrywkach wystąpił w 35 meczach Napoli, w których zanotował dwie asysty.NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0289 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.