Di Marzio: Inter zdecydowany na sprzedaż Icardiego

2 tygodnie temu
Di Marzio: Inter zdecydowany na sprzedaż Icardiego

Gianluca Di Marzio podaje, że Inter jest zdecydowany na rozstanie z Mauro Icardim.

Argentyński napastnik nie znajduje się w planach Antonio Conte oraz działaczy „Nerazzurrich” na nowy sezon. Klub z Mediolanu jest gotowy rozstać się z 26-latkiem i gdyby zależało to wyłącznie od niego, zrobiłby to jak najszybciej.

Jak na razie zupełnie inaczej na całą sprawę patrzy jednak sam Icardi. Według Di Marzio atakujący nie chce opuszczać Mediolanu, a przynajmniej nie tego lata. Argentyńczyk zamierza rozpocząć z zespołem przygotowania do kolejnych rozgrywek, by pokazać Conte, na co go stać.

Na ten moment sytuacja jest patowa. Wszystko wskazuje na to, że mediolańczycy zamierzają jednak przekonać Icardiego do zmiany zdania. Jak podkreśla Di Marzio, raczej nie dojdzie do tego po stronie klubu, ponieważ Conte po prostu nie chce 26-latka w swojej drużynie Władze Interu poprosiły już żonę i jednocześnie agentkę piłkarza, Wandę Narę, o spotkanie.

Icardi gra w Interze od 2013 roku. W poprzednim sezonie strzelił 17 goli, a w sumie zdobył 124 bramki w koszulce „Nerazzurrich”. Przepychanki między nim a działaczami włoskiego klubu miały miejsce już w drugiej części minionych rozgrywek. Wszystko z powodu braku porozumienia dotyczącego nowej umowy. Obecny kontrakt napastnika wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Przypomnijmy, że w piątek pojawiły się informacje, że Conte nie chce w zespole również Radji Nainggolana.  ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Mauro Emanuel Icardi Rivero Argentyna Włochy Inter Mediolan
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.