Manchester United walczy o następcę Valencii. Złożył „znaczącą ofertę”!

3 tygodnie temu
Manchester United walczy o następcę Valencii. Złożył „znaczącą ofertę”!

Manchester United nie próżnuje na rynku i stara się o kolejne wzmocnienia.

„Czerwone Diabły” jak co roku są łączone z wieloma nazwiskami na rynku, lecz wygląda na to, że działacze naprawdę zakasali rękawy, by pomóc menedżerowi w dokonaniu rewolucji w składzie. Wraz z poprzednim sezonem z drużyną pożegnał się Antonio Valencia, lecz Ole Gunnar Solskjær ma opracowany konkretny plan w kwestii jego zastąpienia na prawej obronie.

Jak informuje „Sky Sports”, ekipa z Old Trafford przeszła do konkretnego działania w sprawie Aarona Wan-Bissaki. Gwiazda Crystal Palace zbiera bardzo dobre noty za swoje występy w Premier League i od dłuższego czasu była obserwowana przez działaczy z czerwonej części Manchesteru. Zainteresowanie teraz przerodziło się w konkret, a Kaveh Solhekol twierdzi, że złożona została „znacząca oferta”.

Na ten moment nie wiadomo o jakiej kwocie dyskutują kluby, ale United jest bardzo zdeterminowane, by przełamać opór „The Glaziers”. Ci zdają sobie sprawę, że drużynę tego lata najprawdopodobniej opuści Wilfried Zaha, dlatego robią wszystko, żeby nie stracić kolejnej gwiazdy.

Według wcześniejszych ustaleń, Palace zażądało za 21-latka kwoty sięgającej 70 milionów funtów. United uważa, że to wygórowana cena, lecz nie zraża to Solskjæra i spółki, którzy postanowili podjąć się negocjacji. Potencjalną alternatywą mógłby się okazać Thomas Meunier, ale mimo wstępnych rozmów jest on traktowany jako opcja rezerwowa.

Wan-Bissaka trafił do akademii Crystal Palace w wieku 11 lat i stopniowo zmienił swoją rolę na boisku ze skrzydłowego na bocznego defensora. W seniorskim futbolu zadebiutował w lutym zeszłego roku i przez kilka tygodni udawało mu się utrzymać miejsce w pierwszym składzie. Do wyjściowej jedenastki na dobre wskoczył w zakończonym sezonie, w którym rozegrał łącznie 39 spotkań.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0255 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.