Leonardo szykuje hitowy transfer na przywitanie z kibicami PSG?

2 tygodnie temu
Leonardo szykuje hitowy transfer na przywitanie z kibicami PSG?
fot. Twitter

Według najnowszych doniesień prosto z Hiszpanii pierwszym wyborem Leonardo do wzmocnienia pozycji bramkarza w Paris Saint-Germain jest Gianluigi Donnarumma.

Brazylijczyk nie tak dawno rozstał się z Milanem i wielce prawdopodobny jest jego powrót do Paris Saint-Germain, gdzie przez dwa lata zbudował zespół, który co roku gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. To właśnie 49-latek odpowiadal za pozyskanie takich piłkarzy, jak Zlatan Ibrahimović czy Thiago Silva. Tym samym negocjacje z „Rossonerimi” nie są dla niego niczym nowym.

To właśnie ten aspekt ma pozwolić paryżanom na angaż Gianluigiego Donnarummy. Dodajmy, że już w 2017 roku włoski golkiper był blisko przeprowadzki na Parc des Princes, lecz wówczas ostatecznie zdecydował się przedłużyć umowę z mediolańczykami. Przy okazji do kontraktu wpisano klauzulę odstępnego w wysokości 60 milionów euro. Kwota ta oczywiście jest w zasięgu mistrzów Francji.

Tym samym Leonardo wyżej stawia kandydaturę 20-latka aniżeli Davida de Gei i Keylora Navasa, z którymi negocjacje już rozpoczął Antero Henrique. Portugalczyk niebawem ma jednak opuścić stolicę Francji, a lukę po nim najprawdopodobniej wypełni Brazylijczyk.

Biorąc pod uwagę powyższe wieści, można przypuszczać, że 49-latek szykuje dla kibiców PSG nie lada niespodziankę, którą ma być pozyskanie podstawowego golkipera reprezentacji Włoch.

W zakończonym sezonie klubowym obiecujący bramkarz wystąpił w 39 meczach i 15 razy zachował czyste konto. | AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.