Rozchwytywany gracz Napoli. Chcą go TRZY kluby z Premier League

2 tygodnie temu
Rozchwytywany gracz Napoli. Chcą go TRZY kluby z Premier League

Amadou Diawara znajduje się w kręgu zainteresowań trzech zespołów występujących na poziomie Premier League - informuje „Corriere dello Sport”.

Trzykrotny reprezentant Gwinei nie może liczyć na regularną grę w barwach Napoli praktycznie od momentu przenosin do tej drużyny w sierpniu 2016 roku z Bologna FC za blisko piętnaście milionów euro.

Defensywny pomocnik początkowo godził się z funkcją rezerwowego, ale w tym sezonie liczył na to, że po nastaniu rządów Carlo Ancelottiego otrzyma więcej szans do wykazania się swoimi umiejętnościami. 21-letni zawodnik rozegrał jednak jeszcze mniej spotkań niż w poprzednich dwóch rozgrywkach i zaczyna coraz poważniej rozważać konieczność zmiany otoczenia.

Według informacji przekazanych przez „Corriere dello Sport”, Amadou Diawara nie narzeka na brak zainteresowania, ponieważ chęć jego sprowadzenia przejawiają trzy zespoły z Premier League - Tottenham, Watford oraz Wolverhampton.

Pierwszy z nich próbował sprowadzić Gwinejczyka w trakcie zimowego okienka transferowego, ale wówczas Napoli nie zgodziło się na jego odejście. Od tego czasu „Koguty” nie podjęły żadnych kroków związanych z ponowieniem próby zakontraktowania pomocnika. Ten fakt mogą wykorzystać dwa pozostałe zespoły, które zamierzają przed startem nadchodzącej kampanii wzmocnić swój środek pola.

21-latek zanotował dziewiętnaście występów w niedawno zakończonych rozgrywkach w barwach ekipy ze Stadio San Paolo.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Amadou Diawara SSC Napoli Tottenham Hotspur FC Watford FC Wolverhampton Wanderers FC Gwinea Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.