United gotowe na transfer Bale'a, ale...

2 tygodnie temu
United gotowe na transfer Bale'a, ale...
fot. FotoPyk

Manchester United jest otwarty na sprowadzenie Garetha Bale'a, ale na swoich warunkach.

Real ma ambitne plany względem obecnego okna transferowego, a te są związane również ze sprzedażami. Najwięcej zysku „Królewscy” chcieli wygenerować z oddania karty zawodniczej Garetha Bale'a, ale wygląda na to, że madrytczycy mogli się nieco przeliczyć. Teoretycznie zainteresowane graczem są Manchester United oraz Tottenham, ale żadna z tych ekip nie zamierza wydawać na Walijczyka wielkiej kwoty.

„Daily Mail” informuje, że Real miał zażądać od Anglików 75 milionów funtów. Zdaniem obu klubów to wciąż zbyt duża cena, co stawia operację pod znakiem zapytania. „Czerwone Diabły” starają się jednak znaleźć sposób na wyjście z impasu, choć ten może nie być zbyt satysfakcjonujący dla „Los Blancos”.

Otóż, ekipa z Old Trafford jest gotowa zaproponować wypożyczenie Bale'a, nawet na dwa sezony, a najprawdopodobniej w ofercie znalazłaby się również opcja wykupu. Samo wypożyczenie również byłoby płatne, zatem operacja mogłaby się odbyć podobnie jak ta z Jamesem Rodríguezem, który przeniósł się tak do Bayernu Monachium.

Dla Realu taka propozycja jest nieco rozczarowująca, ponieważ sprzedaż 29-latka miała pokryć duże wydatki Realu na tegorocznym rynku. Z drugiej jednak strony klub wciąż mógłby liczyć na zarobek z tytułu wypożyczenia i przede wszystkim nie musiałby pokrywać wysokiej pensji piłkarza.

Samo United z kolei woli tego lata postawić na młodszych zawodników, ale Bale mógłby się okazać dobrą okazją, która byłaby atrakcją dla kibiców. Konieczne byłoby jednak przekonanie samego zainteresowanego, który ma wątpliwości co do gry dla United ze względu na brak ich awansu do Ligi Mistrzów.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.