Gdzie zagra Lucas Silva? Chce go OSIEM klubów!

2 tygodnie temu
Gdzie zagra Lucas Silva? Chce go OSIEM klubów!
fot. Cruzeiro EC

Pierwszego lipca do Realu Madryt wróci Lucas Silva. „Królewscy” nie liczą już jednak na Brazylijczyka i wygląda na to, że będzie im zależało na definitywnym rozstaniu.

26-latek od dwóch i pół roku przebywa w Cruzeiro, gdzie spisuje się na tyle dobrze, że klub chce go zatrzymać. Sam zawodnik w jednym z wywiadów także przyznał, że z chęcią zostałby w klubie z Belo Horizonte. Te plany pokrzyżować może Real Madryt, z którym środkowego pomocnika łączy jeszcze roczny kontrakt.

Mając to na uwadze, można w ciemno zakładać, że „Królewscy” podczas letniego okna transferowego będą chcieli sprzedać Lucasa Silvę, który zupełnie nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Przypomnijmy, że w styczniu 2015 roku zapłacono za niego 13 milionów euro, lecz m.in. z powodu problemów zdrowotnych rozegrał w śnieżnobiałej koszulce raptem dziewięć spotkań.

O wiele lepiej idzie mu w Kraju Kawy, gdzie przez dwa i pół roku wystąpił w 58 meczach. To jednak nie oznacza, że będzie on kontynuował swoją karierę w Cruzeiro. Według UOL Esporte były młodzieżowy reprezentant „Canarinhos” na brak ofert nie może narzekać, co z pewnością raduje dyrekcję Realu Madryt.

Poza wspomnianym Cruzeiro, 26-latka chciałyby mieć u siebie Grêmio, Sevilla, Atalanta, Benfica, Espanyol oraz meksykańskie América i Tigres.  

Teraz sporo zależeć będzie od przedstawionych ofert. Jeśli któraś z nich przypadnie do gustu „Królewskim”, a ponadto sam zawodnik wyrazi wolę przenosin, transfer powinien zostać sfinalizowany jeszcze podczas letniego okna transferowego.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.