Wielki powrót Lamparda stanie się faktem? Rozmowy rozpoczęte!

4 dni temu
Wielki powrót Lamparda stanie się faktem? Rozmowy rozpoczęte!
fot. FotoPyk

Frank Lampard spotkał się z przedstawicielami Chelsea, by omówić potencjalną współpracę.

Nie od dziś wiadomo, że Maurizio Sarri może opuścić Stamford Bridge. O szkoleniowca poważnie stara się Juventus, a „The Blues” są gotowi oddać Włoch, problem jednak w tym, iż trudno znaleźć dla niego następcę. Trenerzy z wyższej półki obawiają się kłopotów, które niesie za sobą zakaz transferowy, dlatego Chelsea musi zgłosić się po kogoś bardziej zaufanego.

Kimś takim ma być właśnie legenda klubu - Frank Lampard. Były pomocnik Chelsea jest łączony z przenosinami Londynu od kilku miesięcy, lecz działacze mieli wątpliwości co do jego doświadczenia. Teraz uznano jednak, iż gra jest warta świeczki i „Daily Mail” informuje, że właśnie odbyły się pierwsze rozmowy w tej sprawie.

40-latka sfotografowano w Londynie, kiedy udał się na miasto z byłym kolegą z zespołu, Didierem Drogbą. Dziennikarze są jednak pewni, że spotkanie z Iworyjczykiem odbyło się jednak jedynie przy okazji obecności Lamparda w stolicy Wielkiej Brytanii. Główną przyczyną miały być pierwsze konkretne rozmowy na temat jego powrotu do Chelsea.

Klub chce mieć pewność, że mimo braku doświadczenia, Lampard poradzi sobie w nowej roli. Należy pamiętać, że jego kariera trenerska trwa zaledwie rok, nie licząc wcześniejszych przygotowań. Pierwszy sezon na ławce Derby był jednak bardzo udany - menedżerowi udało się poprowadzić zespół do finału play-offów Championship, w których jednak „The Rams” musieli uznać wyższość Aston Villi.

W międzyczasie trwa walka o zniesienie zakazu transferowego. Sprawa została skierowana do CAS, lecz na czas procesu zakaz nie został zawieszony.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Frank James Lampard Trenerzy Chelsea FC Derby County FC Anglia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0475 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.