Hargreaves chciałby kiedyś zagrać w Premiership

13 lat temu

Owen Hargreaves wierzy, że pewnego dnia zagra w Premiership.

25 – letni pomocnik Bayernu Monachium nigdy nie występował w angielskich klubach. Jednakże Hargreaves uważa, iż logicznym pos(...)

Owen Hargreaves wierzy, że pewnego dnia zagra w Premiership.

25 – letni pomocnik Bayernu Monachium nigdy nie występował w angielskich klubach. Jednakże Hargreaves uważa, iż logicznym posunięciem dla niego, byłaby gra w Anglii, na długo przed zakończeniem kariery sportowej.

„Gra w Anglii byłaby wspaniałą rzeczą” – powiedział Hargreaves dla „The Times”.

„Gram w Bayernie – klubie, z którym osiągnąłem wiele sukcesów, i który jest dla mnie bardzo dobry.”

„Jednak większość mojej rodziny żyje w Anglii i Walii, naprawdę bardzo by się cieszyli, gdybym mógł być bliżej nich. W takim układzie decyzja o ewentualnych przenosinach do Premiership byłaby uzasadniona.”

Hargreaves przekonał do swojej gry, wielu sceptycznie nastawionych Anglików, swoimi dobrymi, dynamicznymi występami na Mistrzostwach Świata. Wygląda na to, iż Hargreaves będzie odgrywał jedną z kluczowych ról, w nowej, przeobrażonej drużynie „Trzech Lwów”, prowadzonej przez Steve’a McClaren’a.

Hargreaves wierzy, że praca McClaren’a w ciągu sześciu lat przyniesie Anglii sukces.

„Jest to początek nowej ery w angielskiej piłce. Każdy kto zna dobrze McClarena wie, iż jest to oczywiste” – dodał Hargreaves.

„Steve McClaren jest bardzo inteligentnym trenerem, potrafiącym świetnie dogadywać się z zawodnikami. Oglądanie gry angielskiej drużyny narodowej, pod jego wodzą będzie prawdziwą przyjemnością” – zakończył Hargreaves.


ŹRÓDŁO
www.skysports.com
TAGI: Anglia Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.