100 tysięcy na FB! Dziękujemy!

5 lat temu

Transfery.info świętują dziś swój własny sukces, jakim jest przekroczenie bariery 100 tysięcy "lajków" na Facebooku.

Wynik ten niezwykle cieszy i daje nam poczucie dobrze wykonywanej pracy, która dociera do coraz większej liczby czytelników. W związku z tym jest nam niezmiernie miło, że coraz więcej osób szuka informacji właśnie na naszym portalu, co jednocześnie mobilizuje nas do większej i bardziej wytężonej pracy. 

Chcieliśmy z tego miejsca podziękować wszystkim czytelnikom, zarówno tym wieloletnim, jak i nowym, za to, że jesteście z nami. Chcemy odpłacać się Wam przekazując jak najwięcej informacji, dbając o poziom merytoryczny i językowy tekstów, nie zapominając przy tym o szybkości zamieszczanych artykułów. Mamy bowiem świadomość wszystkich niedoskonałości, także tych technicznych, które wyeliminuje nowa wersja strony. Zgodnie z planem powinna się ona pojawić pod koniec tego roku, wprowadzając wiele innowacyjności i czyniąc stronę znacznie nowocześniejszą.

Zdajemy sobie sprawę, że odwiedzając nas liczycie, iż żaden ruch na rynku transferowym nie umknie Waszej uwadze i stale dążymy do tego, byście mogli znaleźć w serwisie wszystko, czego potrzebuje prawdziwy kibic piłki nożnej, rozwijając jednocześnie część publicystyczną. Czytamy Wasze uwagi i spostrzeżenia, zwłaszcza te konstruktywne i bierzemy jest sobie do serca. Doskonale wiemy o pewnych niedoskonałościach, jak chociażby wersja mobilna, ale nie da się ich wyeliminować z dnia na dzień. Przypominamy przy okazji, że korzystając z tymczasowego rozwiązania, czyli http://transfery.info/mobile/, możecie uniknąć wszelkich złośliwości i problemów.

Mamy nadzieje, że strona Transfery.info znajdzie się na zawsze w gronie Waszych witryn, które musicie odwiedzić każdego popołudnia, w celu sprawdzenia najnowszych informacji, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie naszej wspólnej pasji, jaką jest piłka nożna.
 
Przypominamy, że mimo nazwy, wiele miejsca poświęcamy innym istotnym wydarzeniom i ciekawostkom. Stąd prosimy o zrozumienie, że oprócz standardowych tekstów związanych z ruchami na rynku transferowym, szeroko pracujemy nad częścią publicystyczną. Chcemy zapewnić Wam ekskluzywne materiały, które pozwolą poszerzyć Waszą wiedzę i dotrzeć do tego, o czym nie mówi się na każdym kroku. Przy tej okazji, pragniemy poinformować, że wraz z początkiem sierpnia na portalu pojawią się stare i nowe cykle, w tym między innymi czwartkowe wywiady. Wierzymy, że sprostają Waszym oczekiwaniom.
 
Dziękując jeszcze raz za Wasze uznanie dla naszej pracy, przypominamy również, że jesteśmy z Wami na Twitterze: https://twitter.com/Transferyinfo, a znaleźć możecie nas także na Instagramie: http://instagram.com/transfery.info.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info
Zobacz również
Transfer Moraty już zimą?!
8 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.