Sytuacja Ángela Di Maríi

5 lat temu
Di Maria | fot. FIFA

Do zakończenia okna transferowego coraz mniej czasu, a przyszłość Ángela Di Maríi w dalszym ciągu nie jest wyjaśniona.

Od momentu zerwania negocjacji na linii PSG-Real (WIĘCEJ) temat transferu Argentyńczyka znalazł się w martwym punkcie, a z każdym dniem bardziej prawdopodobne staje się jego pozostanie w Madrycie. Potwierdzeniem tej teorii były słowa trenera Carlo Ancelottiego, wypowiedziane przed Supermeczem w Warszawie, w których Włoch zapowiedział, iż wszystko wskazuje na to, że działalność w letnim oknie transferowym została przez Real zakończona, zarówno jeśli chodzi o transfery z, jak i do klubu (WIĘCEJ). 

Wbrew oczekiwaniom, wywołało to odwrotne doniesienia w mediach, a na prowadzenie w wyścigu o 27-latka wysunął się Manchester United, szykujący bajońską ofertę za skrzydłowego, który chciałby opuścić stolicę Hiszpanii głównie ze względu na pozycję w zespole i brak podwyżki wynagrodzenia. "Czerwone Diabły" liczą, że wyłożenie łącznie 100 milionów funtów na ten transfer wystarczy na zaspokojenie oczekiwań Realu jak i samego piłkarza. (WIĘCEJ)

Z kolei we francuskich mediach reaktywowano dziś temat Di Marii w PSG, które ponoć wraca do starego planu (WIĘCEJ) ominięcia restrykcji UEFA, lecz z wciąż z ofertą podobną do wcześniejszej, czyli nie przekraczającej 60 milionów euro. Działacze z Paryża mają jednak kolejny problem. Jednym z następstw ewentualnego pozyskania piłkarza Realu miało być odejście Ezequiela Lavezziego, a ten według doniesień rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia obecnego kontraktu. Raporty z nad Sekwany wzajemnie się zatem wykluczają.

Nowe światło na sprawę rzuca natomiast angielski "Telegraph", cytując słowa Ancelottiego z kolejnej konferencji prasowej, poprzedzającej tym razem pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii. Szkoleniowiec nie wie, jaką decyzję podjął zawodnik (należy zwrócić uwagę na to, że piłkarz już wybrał rozwiązanie dla siebie) i wbrew wypowiedziom z soboty, nie wyklucza, że Argentyńczyk może opuścić Santiago Bernabeu. To daje do zrozumienia, że, jak przyznał sam Włoch, do ostatniego dnia okna transferowego wszystko jest możliwe, "a potem wróci normalność".ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Ángel Fabián Di María Real Madryt CF Hiszpania Argentyna
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.