Relacja Live, której nie możecie przegapić!

5 lat temu

Transfer Deadline Day to czas wielkich emocji, pozaboiskowych, ale trzymających w napięciu niczym spotkania na szczycie w najlepszych ligach świata. Tego szczególnego dnia musicie być z nami.

Tradycyjnie, jak w każdą zimę i jak każdego lata, przygotowujemy się do tej chwili pieczałowicie, mobilizujemy siły i relacjonujemy. Tak, Relacji Live nie może zabraknąć, a w tym roku będzie ona jeszcze lepsza niż wcześniej, a przede wszystkim – dłuższa.
 
Jako portal, który ma w nazwie transfery, nie chcemy zawieść nikogo i tego dnia szczególnie dbamy, by żadne wydarzenia z rynku – zarówno te najistotniejsze i najbardziej medialne, jak i te poboczne - nie ominęły Was czytelników. 
 
Redakcyjne klawiatury przeżywają męki, przeglądarki wieszają się od otwierania kolejnych zakładek i sprawdzania wszystkich informacji, po to by dostarczyć Wam informacje jak najszybciej i jak najrzetelniej. 
 
Ci, którzy byli z nami tego dnia chociażby w styczniu, gdy zamykało się zimowe okienko, zapewne pamiętają, że oprócz postów co kilka minut, jeszcze bardziej żyjących kont na Facebooku i Twitterze, na portalu pojawiło się około 200 tekstów. Teraz będzie podobnie, po to byście szczegółów transakcji nie musieli szukać na innych stronach.
 
Co do zapowiadanych zmian, relacja będzie trwała już od niedzieli, bowiem wystartuje punktualnie o 16. Jej koniec dobiegnie nie wraz z 1 września (dla pewności przypominamy, że z racji iż 31 sierpnia to niedziela, okno zamyka się dzień później), a dopiero we wtorek w późnych godzinach nocnych. Następnie możecie spodziewać się skrupulatnie przygotowanych podsumowań.
 
Dalsze szczegóły wkrótce na stronie.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info Relacja Live Transfer Deadline Day
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.