List otwarty Aggera do kibiców Liverpoolu

5 lat temu
Daniel Agger | Fot. Uefa.com

Daniel Agger przeniósł się niedawno z Liverpoolu do Brøndby, ale nie obeszło się bez pożegnania z kibicami LFC. Duńczyk wystosował do nich list otwarty.

Po ośmiu latach spędzonych na Anfield Agger wraca do Kopenhagi (WIĘCEJ). Jak wielokrotnie powtarzał, Liverpool jest w jego sercu (świadczy o tym chociażby tatuaż na dłoni - YNWA czyli skrót od motta LFC "You'll never walk alone"). Teraz Duńczyk postanowił pożegnać się z oddanymi fanami, którzy wspierali go przez lata gry dla "The Reds".

- Liverpool był częścią mojego życia, razem z rodziną mieszkaliśmy tu tak długo, że decyzja o opuszczeniu tego miejsca była ekstremalnie trudna. Chciałbym zacząć od tego, że kibice nieprzerwanie mnie zaskakiwali. Odkąd pojawiła się plotka o transferze, zalała mnie fala wiadomości, w których życzono mi pomyślności w przyszłości, i to nie tylko od fanów Liverpoolu, ale z całego świata - pisze Agger.

- Moja rodzina i ja zawsze czuliśmy wasze wsparcie, to naprawdę coś wyjątkowego. To był niesamowity przywilej reprezentować barwy tego klubu, jestem dozgonnie wdzięczny czego się nauczyłem grając tutaj. Kiedy dołączałem do Liverpoolu byłem młodym, 21-letnim chlopakiem, który miał przed sobą wiele nauki. Klub pomógł mi dorosnąć i stać się mężczyzną, którym jestem dzisiaj. Jestem dumny z tego kim się stałem, i nie wyobrażam sobie, by było tak samo bez tego wspaniałgo czasu spędzonego na Anfield - można przeczytać dalej w liście.

- To był dla mnie honor żyć w tym mieście, a moje wspomnienia będą z pewnością niezapomniane. Wreszcie chciałbym życzyć klubowi wszystkiego co najlepsze w sezonie obecnym i w kolejnych. Będę was wspierał na każdym kroku waszej drogi. You'll never walk alone - zakończył Agger.ŹRÓDŁO
Liverpool ECHO
TAGI: Daniel Munthe Agger Brøndby IF Liverpool FC Dania Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.