Okno zakończone, ale Transfery.info pracują dalej!

5 lat temu

Letnie okno transferowe dobiegło końca i choć wraz z nim minął szczególny okres wytężonej pracy w naszej redakcji, to w dalszym ciągu warto nas odwiedzać.

Transfery, jak sama nazwa portalu wskazuje, to zdecydowanie nasza najmocniejsza strona i zawsze poświęcaliśmy i będziemy poświęcać jej najwięcej czasu. Nawet w miesiącach, w których rynek jest zamknięty, nie brakuje doniesień, negocjacji, poszukiwania wzmocnień na przyszłość, roszad trenerskich, także tematów do pisania nie zabraknie i możecie być pewni, iż odwiedzając nasz serwis żadna z informacji nie umknie Waszej uwadze.
 
Co poza tym? Cały czas będziemy bacznie śledzić najważniejsze wydarzenia piłkarskie, rozgrywki ligowe i europejskie, dzieląc się z Wami najważniejszymi i najciekawszymi informacjami. Zapewne będą pojawiać się relacje, materiały około meczowe oraz zapowiedzi. Tyczy się to także polskiej ekstraklasy, na meczach której z pewnością nie zabraknie naszych wysłanników.
 
Nie zapominamy także o cyklach. Będą wywiady, będą znane i lubiane „Młode talenty”, czy też analizy taktyczne. Stale będziemy dbać o rozwój części publicystycznej, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie również stałych raportów o kontuzjach, do których mieliście okazję się przyzwyczaić.
 
Naturalnie pojawią się także nowości, ale te póki co niech zostaną owiane tajemnicą. Przypominamy jednak odnośnie zmian, że prace nad nową wersją strony nabierają tempa i do końca roku ujrzycie nowoczesną odsłonę Transfery.info, dopasowaną do Waszych potrzeb. Wraz z nią nadejdzie także wersja mobilna, która rozwiąże Wasze problemy przy odwiedzaniu naszej witryny z urządzeń mobilnych.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.