TOP 5: Najlepsze aplikacje piłkarskie

5 lat temu
FIFA, czyli najlepsza piłkarska gra na urządzenia mobilne

Życie piłkarskiego kibica zaczyna się przed telewizorem, ale bynajmniej tam nie kończy. To, co macie na tablecie czy telefonie również pokazuje, jak związani jesteście z tym sportem.

Przygotowaliśmy więc mały niezbędnik kibica, odwiedzającego App Store bądź Sklep Google Play. Pięć aplikacji, bez których nie wyobrażamy sobie życia.

 
W komentarzach liczymy na dyskusję o Waszych ulubionych apkach. A nuż sami dowiemy się czegoś nowego, bo nie dokopaliśmy się jak dotąd do jakiejś perełki?
 
5. EA Sports FIFA
 
Must-have gdy zabieracie swoje urządzenie mobilne na nudny wykład czy do pracy i akurat macie przerwę, a nie doskwiera Wam głód, tylko po prostu nuda. Nie potrafimy zliczyć, ile godzin pochłonęła nam FIFA na tablecie. Czy to pociąg, czy autobus, czy samolot - wszędzie sportowe emocje i radość ze zdobytych goli smakuje tak samo dobrze.
 
 
4. Fantasy Premier League
 
Świeżynka, ale przecież czekaliśmy na nią już dobrych parę sezonów. Aplikacja dla maniaków Fantasy ma sporo zalet - jest ładna wizualnie, banalnie prosta w obsłudze i umoźliwia dokonanie wszystkich zmian czy sprawdzenie punktacji naszych zawodników w mgnieniu oka, bez logowania się przez przeglądarkę. Ma też jedną wadę. Skoro przez pięć dni między kolejkami ligi angielskiej można dokonywać zmian 24 godziny na dobę, to niestety często kończy się ujemnymi punktami za zbyt wiele transferów. Szczere gratulacje dla każdego, kto wytrzymuje cały sezon bez nadprogramowych ruchów kadrowych…
 
 
3. Livesports
 
Każdy ma swój ulubiony livescore, nam najbardziej do gustu przypada ten, który proponuje w opcji mobilnej portal Livesports.pl. Prościutki design, błyskawiczny dostęp do meczów, statystyk, składów. Choć trzeba uważać, bo Livesports zdarzają się takie kwiatki (zrzut ekranu akurat z normalnej, nie mobilnej wersji serwisu):
 
 
 
2. Squawka Football App
 
Dwie czołowe propozycje to pozycje dla miłośników cyferek, strzałeczek i wyciągania z nich wniosków. Drugie miejsce w rankingu przyznajemy młodszej z aplikacji, Squawce, ale nie sugerujemy nikomu, z której należy korzystać. Kwestia gustu i indywidualnych upodobań.
 
 
1. Opta Stats Zone
 
Jeśli czytaliście analizy taktyczne na naszych łamach, to będziecie ją na sto procent kojarzyć. Statystyki na żywo, grafiki ze wszystkimi podaniami, akcjami w obronie, ataku, dokładne informacje, wpływ zawodnika na grę zespołu. Co tylko dusza zapragnie. Jeśli już z niej korzystaliście i lubicie przebierać w cyferkach, pewnie niejednokrotnie przyłapaliście się na długim wpatrywaniu się w tablice poszczególnych zespołów i zawodników. Nie wmówicie nam, że tak nie było, sami przez to przechodziliśmy nie raz i nie dwa.
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Aplikacje
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.