Radović: Nie zagram dla Polski

5 lat temu
Radović nie zagra w reprezentacji Polski | Fot. Uefa.com

W wywiadzie udzielonym „Przeglądowi Sportowemu” Miroslav Radović przyznał, że nie zagra w kadrze prowadzonej przez Adama Nawałkę.

O możliwości gry Radovicia w reprezentacji Polski mówi się od dłuższego czasu. Teraz kiedy zawodnik Legii Warszawa wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności sprawa powróciła na wokandę.

Radović na każdym kroku zaznaczał, że gra z orzełkiem na piersi to ogromny zaszczyt, ale dodawał, że byłoby to niesprawiedliwe, gdyby w kadrze reprezentacji Polski miałby grać obcokrajowiec. „Legionista” zawsze podkreślał swoje przywiązanie do narodu serbskiego i liczył na powołanie do tamtejszej reprezentacji.

Kilka dni temu w wywiadzie dla serbskiego „Sportu” Radović miał przyznać, że wobec braku powołania do reprezentacji Serbii może zagrać w drużynie prowadzonej przez Adama Nawałkę.

- Nie ma nic ponad grę dla Serbii, ale mogę sto razy być najlepszy na boisku i zdobyć sto goli, ale ile to jest warte, jeśli selekcjonerzy regularnie mnie pomijają. W takich okolicznościach, gdy nie mogę zrealizować swojego marzenia, możliwe, że zgodzę się na występy w reprezentacji Polski, którą prowadzi selekcjoner Adam Nawałka i zagram w kwalifikacjach do mistrzostw Europy - miał powiedzieć „Miro” Radović.

Po raz kolejny zawodnik drużyny mistrza Polski musiał jednak zabrać głos, by sprostować informacje, które rzekomo ukazały się w jego ojczyźnie.

- Po raz kolejny muszę prostować wyssane z palca informacje. W Serbii lubią naciągać fakty. Zapewniam, że nic się nie zmieniło w ostatnich tygodniach. Mam polskie obywatelstwo, bardzo szanuję ten kraj, ale nie będę występował w kadrze. Takiego tematu nie ma - powiedział na łamach „Przeglądu Sportowego” popularny „Rado”. ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Miroslav Radović Legia Warszawa Polska Serbia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.