Rodgers: Liverpool stracił swój styl

5 lat temu
Rodgers: - Kibice odczuwają ból patrząc na naszą grę | Fot. Uefa.com

Menadżer Liverpool FC Brendan Rodgers ostrzega kibiców „The Reds” – przed zwyżką formy mogą przyjść jeszcze gorsze wyniki…

Taka sytuacja dla wszystkich sympatyków klubu z miasta Beattlesów byłaby tragedią. Już jest źle - Liverpool po sześciu rozegranych kolejkach ma zaledwie siedem punktów na koncie i niczym nie przypomina drużyny, która w poprzednim sezonie w jednej z faz była uznawana za kandydata na mistrza kraju. Do tego w minionym tygodniu doszła przygnębiająca porażka w Lidze Mistrzów z FC Basel.

Menadżer ekipy z Liverpoolu postanowił ostrzec kibiców swojego zespołu przed jeszcze gorszymi wynikami, które mogą być już jedynie zwiastunem oczekiwanej przez wszystkich zwyżki formy.

- Kibice odczuwają ból, wszystko rozumiem. Musi być im naprawdę ciężko patrzeć na drużynę, która jeszcze 18 miesięcy temu wyróżniała się dynamiką i płynnością - powiedział Rodgers.

Boss drużyny z Anfield Road zdaje sobie również sprawę z wagi utraty takiego zawodnika, jakim dla Liverpoolu był Luis Suarez. – Straciliśmy zawodnika z najwyższej półki, musieliśmy zastąpić go innymi, którzy mają nam pomóc teraz i w przyszłości - dodał.

Nie wszyscy zawodnicy wkomponowali się w styl gry Liverpoolu od razu - mało tego, kontuzjowany jest Daniel Sturridge, na którego umiejętności Rodgers bardzo liczył.

Działacze Liverpoolu wydali na letnie wzmocnienia zespołu 120 milionów funtów. Do tej pory w lidze udało im się odnieść zaledwie dwa zwycięstwa. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się na własnym stadionie z West Bromwich Albion. Ewentualna porażka w tym spotkaniu może spowodować zepchnięcie „The Reds” nawet do strefy spadkowej. Złe lepszego początki?ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: Liverpool FC Brendan Rodgers Anglia Irlandia Północna
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.022 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.