TweetWeek, czyli przegląd mediów społecznościowych (10.11-16.11)

4 lata temu

Kolejna odsłona naszego cyklu, w którym prezentujemy najciekawsze wpisy zamieszczane na portalach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

W ostatnich siedmiu dniach znów mogliśmy cieszyć się z kolejnej wygranej Polaków w eliminacjach do Euro 2016, choć… jest ktoś, kto bardzo żałuje tego wyniku, o czym przekonacie się za chwilę. Ponadto ujrzycie świetną fotografię jednego z polskich stadionów, zobaczycie fantastyczną akcję Szkotów zakończoną trafieniem, ładną bramkę Robbena, koszulki piłkarskich klubów w nieco innym wydaniu, a także nie zabraknie stałego punktu programu – Manuela Neuera.
 
Reprezentacja Polski w ramach eliminacji do Euro 2016 wygrała na wyjeździe z Gruzją 4:0, dzięki czemu utrzymała samodzielne prowadzenie w grupie D. Zwrócić uwagę należy również na bilans bramkowy naszej drużyny: 15 strzelonych bramek, dwie stracone.
 
 
 
Wydawałoby się, że wszyscy Polacy cieszyli się z piątkowego sukcesu „Biało-czerwonych”, ale tak jednak nie było. Wszystko za sprawą jednego z typerów, który postawił pięć tysięcy złotych, że nasza drużyna narodowa zwycięży 3:0 z Gruzinami. Wyobraźcie sobie, co musiał czuć ten człowiek, gdy w drugiej minucie doliczonego czasu gry czwartą bramkę strzelił Arkadiusz Milik…
 
 
W Polsce ciągle budowane są nowoczesne i ładne stadiony, co bardzo cieszy kibiców, jak i piłkarzy. Oto jeden z nich – PGE Arena w Gdańsku. Perspektywa oryginalna, a i okoliczności bardzo nietypowe. Świetna fotografia.
 
 
Wracamy do tematu eliminacji do Euro 2016. W piątek Szkocja podejmowała u siebie Irlandię. Jedyną bramkę w meczu, po kapitalnie rozegranym rzucie rożnym, zdobył Shaun Maloney. Cała akcja – poezja. Można oglądać w nieskończoność.
 
 
Ładnym trafieniem popisał się także Robben w meczu Holandii przeciwko Łotwie (6:0). I choć bramka typowa w wykonaniu tego piłkarza, to obrońcy nadal nie potrafią powstrzymać Holendra.
 
 
W wielu eliminacyjnych grupach do Euro 2016 liderami są drużyny, które były na początku postrzegane jako faworyci. Do ciekawego wniosku doszedł jeden z użytkowników. Czy przez pół roku nastąpiła aż taka zniżka formy uczestników brazylijskiego mundialu?
 
 
W sieci niedawno pojawiły się projekty koszulek retro europejskich klubów. Wyglądają bardzo dostojnie. Podobają się Wam?
 
 
Jeśli TweetWeek, to i etatowy gość tego cyklu, czyli Manuel Neuer. W piątek w ramach eliminacji do Euro 2016 reprezentacja Niemiec wygrała u siebie z Gibraltarem 4:0. Na zdjęciu poniżej bramkarz gospodarzy w swoim ulubionym sektorze boiska:
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: TweetWeek
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.