TweetWeek, czyli przegląd mediów społecznościowych (08.12-14.12) – Neuer show

4 lata temu

Kolejna odsłona naszego cyklu, w którym prezentujemy najciekawsze wpisy zamieszczone w mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

W tej części przekonacie się, że Messi i Ronaldo mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Ponadto nie zabraknie oczywiście stałego punktu programu, czyli Manuela Neuera. Oprócz tego ujrzycie także oryginalny strój Gerarda Piqué, dowiecie się o ciekawej statystyce dotyczącej wspomnianego już Leo Messiego, a także zobaczycie, w jakich warunkach rozgrywany był mecz Klubowych Mistrzostw Świata.
 
Rywalizacja na najwyższym poziomie tych piłkarzy trwa już od wielu lat. Jedni twierdzą, że lepszy jest Messi, drudzy, że Cristiano Ronaldo. Obaj ostatnio strzelają jak na zawołanie i biją kolejne rekordy. Niedawno Argentyńczyk i Portugalczyk zanotowali po hat-tricku w lidze, ale trzeba podkreślić, że osiągnęli to w tej samej minucie i sekundzie meczu.
 
 
Jeśli mowa o piłkarzu Barcelony, to warto też zwrócić uwagę na bardzo ciekawą statystykę. Czyżby ojcostwo miało wpływ na formę Messiego?
 
 
Teraz również zawodnik „Blaugrany”, ale tym razem będzie nim Gerard Piqué. Hiszpan przed meczem Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain był ubrany… bardzo oryginalnie.
 
 
Teraz mała zagadka. Poniżej zaznaczone są sektory, w których poruszał się zawodnik podczas całego meczu. Kim był ten piłkarz?
 
 
Tak, to Manuel Neuer! Niemiec, w swoim stylu, tak oto angażował się w grę daleko od bramki. (Mecz Bayernu z Augsburgiem)
 
 
Żeby tego było mało, bramkarz postanowił również postraszyć chłopca od podawania piłek.
 
 
W sobotę podczas ćwierćfinału Klubowych Mistrzostw Świata pomiędzy Cruz Azul a Sydney Wanderers rywalizacja toczyła się w kuriozalnych warunkach. Wszystko za sprawą ulewy, która zamieniła murawę w jedną wielką kałużę.
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: TweetWeek
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.