Mancini: Przed Interem pracowite okno!

4 lata temu Mancini: Przed Interem pracowite okno!
fot. Inter

Roberto Mancini i Piero Ausilio wypowiedzieli się na temat zimowych celów Interu. Wśród priorytetów znajduje się Lucas Leiva.

Brazylijczyk od początku sezonu zagrał tylko w sześciu spotkaniach, a jego umowa z „The Reds” wygasa w czerwcu 2017 roku. Szkoleniowiec Interu Roberto Mancini przyznał, że jeżeli pojawi się szansa na sprowadzenie Lucasa w styczniu, postara się wykupić go z Liverpoolu.

- Lucas to świetny piłkarz, ale obecnie gra dla Liverpoolu. Będzie trudno wyciągnąć go stamtąd. Na pewno przydałby się nam, mógłby pomóc naszym młodym zawodnikom dorastać piłkarsko – powiedział włoski trener.

Mancini wypowiedział się również na temat Aarona Lennona oraz Alessio Cerciego.

- Nie rozmawialiśmy o Lennonie, ale o innych graczach. Zobaczymy, co będziemy w stanie zrobić. Cerci? Mógłby być naszym celem, lecz teraz gra dla Atlético. Musimy zaczekać, co się wydarzy.

Na temat zbliżającego się okna i potencjalnych transferów wypowiedział się również dyrektor sportowy klubu Piero Ausilio. - Nie jesteśmy zainteresowani Lennonem. On nie jest piłkarzem, którego szukamy. Jeśli chcesz zbudować zespół, musisz podążać zgodnie z wytycznymi trenera. Zobaczymy co uda nam się dokonać w styczniu. Postaramy się, aby Roberto Mancini oraz nasi fani byli zadowoleni, lecz trzeba być realistami. Musimy szanować nasz finansowy plan – powiedział Ausilio.ŹRÓDŁO
Sky Sports, Inter Mediolan
TAGI: Lucas Pezzini-Leiva Liverpool FC Inter Mediolan Brazylia Anglia Włochy
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0081 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.