"Red Zone" - styczniowy numer magazynu o United już w sprzedaży

4 lata temu

Niedawno zaprezentowaliśmy Wam nowy wygląd naszej strony, dziś pora na prezentację naszego świeżo pozyskanego partnera.Jest nim magazyn Red Zone.


To miesięcznik o tematyce piłkarskiej, koncentrujący się na dwudziestokrotnym mistrzu Anglii – Manchesterze United. Czasopismo ukazuje się zawsze pierwszego dnia miesiąca i jest do kupienia w salonach sieci Empik na terenie całego kraju.

Magazyn Red Zone to 52 strony poświęcone na wszystko to, z czym kojarzy się Manchesterem United. Za 10 zł można zdobyć dostęp do artykułów poruszających aktualne wydarzenia ze świata drużyny z Old Trafford, dotyczących nie tylko przygód z murawy, ale również zagadnień około boiskowych oraz historycznych. Każde wydanie to także wywiad z nieco szerzej znaną osobą, która jest w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z Manchesterem United. Zawartość najnowszego, styczniowego wydania magazynu Red Zone opisana jest poniżej.

Tekst wyróżniony na okładce został poświęcony Davidowi de Gei, który prezentuje wyśmienitą formę. Cztery strony poświęcone zostały rozmowie z Rafałem Nahornym, który opowiada między innymi o bezczelności Louisa van Gaala i o pracy komentatorów sportowych od kuchni. Tuż za wywiadem znajdują się „Dwa słowa po wyjeździe na Stoke”, czyli tekst będący po części sprawozdaniem z pobytu w Manchesterze. Następne są „Zapiski z przeszłości”, które w tym miesiącu koncentrują się na Ericu Cantonie i jego incydencie z kibicem rywala. Kilka stron dalej natraficie na tekst o naszym Skurczybyku, czyli bardzo dobrze spisującym się w ostatnich tygodniach Marouanie Fellainim. Na szesnastej stronie znajdziecie artykuł o trudnych chwilach w historii United, a na osiemnastej tekst o Juanie Macie i jego przemianie po transferze na Old Trafford. Tuż za tym artykułem wypisane są liczby dotyczące ostatniego miesiąca. Kilka stron dalej znajduje się recenzja książki „Wayne Rooney. Moja dekada w Premier League”, a także konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze tej właśnie książki. Na samym środku magazynu można znaleźć plakat i kalendarz na rok 2015. Standardowo na trzydziestej stronie rozpoczynają się statystyczne podsumowania ostatnich meczów. W numerze nie zabrakło również tekstu o Rezerwach Manchesteru United, statystyk pierwszego zespołu, a także zapowiedzi spotkań rozgrywanych w styczniu wraz z opiniami ekspertów. Ostatni artykuł porusza tematykę FC United.

Serdecznie zapraszamy do zakupu styczniowego numeru magazynu Red Zone w salonach sieci Empik i w naszym sklepie internetowym, pod adresem: http://sklep.transfery.info/glowna/99-red-zone-stycze.html


Więcej o magazynie Red Zone można znaleźć na Facebooku i Twitterze:

facebook.com/magazynredzone

twitter.com/redzonemagazyn


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Red Zone Anglia Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.