Szczęsny surowo ukarany! Kolejne problemy Polaka

4 lata temu Szczęsny surowo ukarany! Kolejne problemy Polaka

Wojciech Szczęsny został bohaterem skandalu. Polaka przyłapano bowiem na paleniu papierosów.


Incydent miał miejsce po przegranym meczu ligowym z Southampton (0:2), po którym bramkarza Arsenalu obwiniono za utratę obu bramek. Wówczas w mediach rozpętała się prawdziwa afera związana z 24-latkiem, spowodowana nie tylko boiskowymi wydarzeniami. Pewnie źródła informowały nawet, że golkiper zwyzywał szkoleniowca drużyny Arsene'a Wengera.

Dopiero teraz okazuje się jednak, że całe zamieszanie jest spowodowane paleniem papierosów pod prysznicem. Szczęsny w związku ze swoim nagannym zachowaniem został ukarany grzywną w wysokości 20 tysięcy funtów, a ponadto odsunięty od pucharowego meczu w ramach FA Cup przeciwko Hull City. Co więcej, w najbliższym spotkaniu ze Stoke najprawdopodobniej także przyjdzie mu znosić rolę rezerwowego.

Przypomnijmy, że wczoraj John Jansen, były piłkarz Arsenalu, przekonywał iż Wenger zapowiedział Polakowi, iż ten więcej w barwach "Kanonierów" już nie wystąpi (więcej: http://transfery.info/72403,byly-pilkarz-arsenalu-szczesny-w-tym-sezonie-juz-nie-zagra). Klub z Emirates zdementował jednak te informacje, co nie zmienia faktu, że w Anglii toczona jest poważna dyskusja nad przyszłością Szczęsnego.

Warto podkreślić, że to niepierwsze takie incydenty w zespole z Londynu. W przeszłości za palenie karany był między innymi William Gallas, a jeszcze kilka miesięcy temu fajkowe słabości bardzo odbiły się na reputacji Jacka Wilshere'a. Sęk w tym, że obaj dopuszczali się takiego zachowania podczas urlopów lub wieczornych wypadów na miasto, a nie w szatni drużyny.
ŹRÓDŁO
Mirror
TAGI: Wojciech Szczęsny Arsenal FC Anglia Polska
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0106 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.