De Gea blisko nowej umowy

4 lata temu De Gea blisko nowej umowy

Manchester United jest o krok od przedłużenia umowy z bramkarzem Davidem De Geą.


Rewelacyjnie spisujący się w bramce "Czerwonych Diabłów" Hiszpan ma niebawem przedłużyć obecny kontrakt, który obowiązuje do 2016 roku. Agent piłkarza Jorge Mendes bardzo naciskał na władze United, by jak najszybciej przeprowadziły rozmowy z zawodnikiem. Według informacji "Daily Mail", obie strony dopełniają teraz niezbędnych formalności i już niedługo dojdzie do oficjalnego ogłoszenia podpisania nowej umowy między De Geą a Manchesterem United.

Przedłużenie kontraktu przez 24-latka jest bardzo oczekiwane przez kibiców jednego z najwybitniejszych angielskich zespołów. De Gea jest chwalony za niesamowite interwencje i wprowadzenie spokoju w linii defensywnej. W tym sezonie Hiszpan w 22 meczach zanotował siedem spotkań bez utraty gola.

Swojej pozytywnej opinii o rodaku nie kryje również nowy nabytek United, Víctor Valdés. 32-letni Hiszpan podpisał wczoraj półtoraroczną umowę z klubem prowadzonym przez Louisa van Gaala. Były bramkarz Barcelony jest świadomy, że w Manchesterze będzie pełnił funkcję rezerwowego, ale uważa, że De Gea jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji.

- Myślę, że teraz, w tej chwili jest najlepszym bramkarzem na świecie. Jego wydajność i poziom gry w każdym meczu pokazuje, że jego poziom jest bardzo wysoki. Miał naprawdę wspaniały rok i to jest bardzo miłe. Ja jestem tutaj, by pomóc wszystkim, w swojej karierze zawsze wspierałem kolegów z drużyny, mojego trenera i wszystkich innych. Jestem częścią zespołu i znam w nim swoją rolę - powiedział Valdés.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: David De Gea Quintana Víctor Valdés Arribas Manchester United FC Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.