Zorc o transferach Reusa i Gündogana

4 lata temu Zorc o transferach Reusa i Gündogana
fot. Borussia Dortmund

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc wypowiedział się na temat plotek transferowych dotyczących Marco Reusa i İlkaya Gündoğana.

Media od kilku tygodni informują, że Reus jest bliski przenosin do Realu Madryt. Gündoğan z kolei po długiej przerwie spowodowanej poważną kontuzją powrócił na boisko i dzięki dobrej grze znów trafił na listy życzeń czołowych europejskich klubów. Jednak doniesieniom mediów zaprzecza Michael Zorc.

- Wydaje się, że ciągle mamy siedemnastu graczy, którzy są na granicy przejścia do Realu Madryt albo Manchesteru United. Przywykliśmy do tego rodzaju plotek, czytając o nich przez ostatnie cztery lata. Ale to potwierdza, że pracujemy co najmniej dobrze – powiedział.

- Przedłużenie kontraktu z Reusem? Jesteśmy w kontakcie z zawodnikiem i pracujemy nad tym. Marco jest inteligentnym chłopakiem, a my oczywiście chcemy zatrzymać go u siebie. Decyzja w sprawie jego przyszłości zostanie podjęta przed zakończeniem sezonu – przyznał 52-letni Niemiec.

- W ostatnim czasie z Gündoğanem nie mieliśmy za dużo okazji do współpracy z powodu strasznej kontuzji. On jednak wrócił do pełnej sprawności przed świętami Bożego Narodzenia i pokazuje, że zaczyna osiągać dobrą dyspozycję, więc sytuacja jest o wiele bardziej obiecująca niż w zeszłym roku. İlkay jest bardzo ważnym graczem i wie, jak bardzo go tu cenimy. Zdajemy sobie sprawę, że bardzo chciał odzyskać formę przed rozmowami o przedłużeniu umowy – dodał Zorc. 


ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Borussia Dortmund Michael Zorc Marco Reus Ilkay Gündogan Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.