Orlando Sá przebiera w ofertach. Odejdzie z Legii?

4 lata temu Orlando Sá przebiera w ofertach. Odejdzie z Legii?
fot. Legia Warszawa

Włoskie kluby wykazują poważne zainteresowanie usługami Orlando Sá. Czy Portugalczyk w najbliższym czasie opuści Legię Warszawa?

Jego przypadek jest bardo interesujący – zawodnik nie zawsze miał miejsce w pierwszym składzie stołecznej ekipy, a mimo to z dziewięcioma golami na koncie jest najskuteczniejszym strzelcem Legii w rozgrywkach ligowych.

Napastnik niejednokrotnie przyznawał, że czuje się dobrze w Warszawie i tylko oferta z naprawdę silnego europejskiego zespołu mogłaby przekonać go do zmiany barw klubowych. Niewykluczone, że owa oferta pojawi się na horyzoncie w najbliższych tygodniach – portugalski dziennik „Record” informuje, że Sá znalazł się w kręgu zainteresowań kilku włoskich zespołów.

Wśród klubów, które chciałyby ściągnąć do siebie napastnika aktualnego mistrza T-Mobile Ekstraklasy, są Sampdoria, Udinese, Palermo, Hellas Verona i Torino. Co więcej, Udinese miało już się kontaktować z działaczami „Wojskowych” w sprawie oficjalnego zapytania dotyczącego transferu.

Jak powszechnie wiadomo, z niewolnika nie ma pracownika. Orlando Sá zaliczył dwanaście ligowych występów, często jednak był ściągany przez końcowym gwizdkiem lub wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Nie jest tajemnicą, że 26-latek chce przebywać na boisku częściej i w większym wymiarze czasowym. Być może dostanie taką szansę w jednym z zespołów Serie A.  ŹRÓDŁO
Record
TAGI: Legia Warszawa Torino FC Hellas Verona UC Sampdoria US Palermo Udinese Calcio Orlando Sá Polska Włochy Portugalia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.