Real dokona jeszcze jednego transferu?

4 lata temu Real dokona jeszcze jednego transferu?
fot. Cruzeiro EC

Hiszpańskie media informują, że Real Madryt w styczniu pozyska jeszcze jednego piłkarza. Ma nim być Lucas Silva z Cruzeiro Belo Horizonte.

O tej transakcji prasa donosiła już jakiś czas temu, ale sprawa ostatnio ucichła. Wydawało się, że „Królewscy” nie dokonają już żadnego transferu w styczniowym okienku. Takie przypuszczenia potwierdzał wielokrotnie Carlo Ancelotti, który twierdził, że klub z Madrytu nie potrzebuje już żadnego piłkarza ze środkowej formacji. 

Teraz natomiast sytuacja się zmienia, a wszystko to za sprawą prawdopodobnego odejścia Asiera Illaramendiego. Hiszpanem poważnie zainteresowany jest Athletic Bilbao i bardzo możliwe, że 24-latek opuści klub jeszcze w aktualnym oknie transferowym. " Rojiblancos” złożyli ponoć ofertę za pomocnika wynoszącą 20 milionów euro.

Informacje potwierdza ojciec Lucasa Silvy, Miguel Vieira.

– Zadzwonił dziś do mnie Luiz Rocha (agent Silvy) i powiedział, że wznowiono negocjacje z Realem Madryt. Nie chciał jednak ujawnić więcej szczegółów. Oczywiście nie będziemy nikogo zmuszać. Czytałem, że Real chce pozyskać jednego z pomocników i Lucas może nim zostać. To wszystko, co wiem. Mam nadzieję, że oferta przyjdzie, a Bóg wskaże nam odpowiednią drogę – powiedział.

Cruzeiro za swojego zawodnika oczekuje 15 milionów euro, ale Real na razie zaoferował kwotę o dwa-trzy miliony niższą. Wydaje się jednak, że kluby dojdą do porozumienia i transfer jest kwestią czasu. 21-latek ma podpisać z „Królewskimi” 6,5-letnią umowę.


TAGI: Lucas Silva Borges Cruzeiro EC Real Madryt CF Hiszpania Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.