TOP 5: Na te transfery jeszcze czekamy!

4 lata temu TOP 5: Na te transfery jeszcze czekamy!

Do zamknięcia zimowego okienka transferowego pozostało niespełna sześć godzin, tymczasem przed nami jeszcze potwierdzenie kilku ważnych transferów.


1) Juan Cuadrado - Fiorentina => Chelsea

Kolumbijczyk od kilku dni przebywa w Londynie. Kluby porozumiały się co do kwoty odstępnego - Cuadrado ma kosztować  26,8 miliona funtów - piłkarz ustalił  także warunki umowy i przeszedł testy medyczne, jednak transfer wciąż nie został sfinalizowany. Problemem pozostaje kwota ekwiwalentu na wyszkolenie, jaką mają otrzymać poprzednie kluby piłkarza. Więcej o przyczynach opóźnienia piszemy TUTAJ.


2) Andre Schuerrle - Chelsea => VfL Wolfsburg

Sprawa transferu Schuerrle wygląda bardzo podobnie do Cuadrado - kluby ustaliły kwotę odstępnego (ok. 27 milionów euro), a sam zawodnik porozumiał się co do warunków kontraktu indywidualnego. Klaus Allofs, dyrektor sportowy VfL, dwie godziny temu stwierdził, że sprawa transferu Schuerrle "wygląda dobrze". O przyczynach opóźnienia potwierdzenia transakcji piszemy TUTAJ.


3) Mohamed Salah - Chelsea => Fiorentina

Salah ma trafić do Fiorentiny niejako "w zamian" za Cuadrado, na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu. Piłkarz przechodził dzisiaj w Londynie badania lekarskie, a we Florencji ma pojawić się dopiero jutro. Finalizacja transferu skrzydłowego uzależniona jest od ostatecznego potwierdzenia przenosin Cuadrado do Chelsea, to zaś wydaje się formalnością. Więcej o transferze Salaha piszemy TUTAJ.


4) Pablo Osvaldo - Inter => QPR

Harry Redknapp znów będzie intensywnie pracował do ostatnich minut okienka transferowego. Osvaldo jest na wylocie z Interu, a poza QPR nie widać chętnych na pozyskanie krnąbrnego napastnika. Na Loftus Road miały trafić na zasadzie pięciomiesięcznego wypożyczenia z Southampton. Więcej o potencjalnym transferze Osvaldo piszemy TUTAJ


5) Danny Ings - Burnley => Liverpool/Real Sociedad

Umowa Anglika z Burnley wygasa z końcem sezonu, a chęć jego zakontraktowania wyraził Liverpool. Ings miałby kosztować ok. 4 mln. funtów. W ciągu dnia pojawiła się jednak informacja o tym, że Ings porozumiał się z prowadzonym przez Davida Moyesa Realem Sociedad. Więcej o transferze reprezentanta angielskiej młodzieżówki to "The Reds" pisaliśmy TUTAJ.


 ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Juan Guillermo Cuadrado Bello André Schürrle Mohamed Salah Ghaly Pablo Daniel Osvaldo Chelsea FC VfL Wolfsburg QPR FC Liverpool FC ACF Fiorentina
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.