Lutowy numer Red Zone już w sprzedaży!

4 lata temu
Lutowy numer Red Zone już w sprzedaży!

Lutowy numer naszego partnera, magazynu Red Zone już w sprzedaży! Miesięcznik o Manchesterze United kupicie w salonach sieci Empik. Poniżej znajdziecie wstęp redaktora naczelnego, który opowie o czym przeczytacie w lutowym numerze.

Ostatnia forma Manchesteru United pozostawia wiele do życzenia. Z ostatnich sześciu meczów podopieczni Louisa van Gaala wygrali tylko dwa: z trzecioligowym Yeovil w Pucharze Anglii i  przedostatnią drużyną ligi – Queens Park Rangers. O ile remis na White Hart Lane można jeszcze zrozumieć, tak podział punktów w meczu ze Stoke, a tym bardziej remis i w efekcie powtórzony mecz z czwartoligowym Cambridge, jest nie do przyjęcia. W międzyczasie zdążyliśmy przegrać z So’ton i spaść na czwarte miejsce w tabeli. Wszyscy wiemy, że wyniki w ostatnim czasie są słabe. Jak zatem nazwać nasz styl? Styl gry, a raczej jego brak, to największa bolączka kibiców United w ostatnim czasie.

I właśnie o tym w okładkowym artykule pt. „Daleko do Fergusona” opowiada Michał Zachodny. W swojej analizie porównuje trzy ostatnie sezony i tym samym trzech trenerów – Fergusona, Moyesa i van Gaala. Następnie znajdziecie kolejny tekst poruszający jeden z większych problemów Czerwonych Diabłów w tym sezonie: Piotrek Stokłosiński bierze na tapetę naszych środkowych obrońców i zastanawia się „dlaczego jest tak źle w obronie?”. Przerzucając kartki dalej natraficie na naszą stałą pozycję, czyli „Zapiski z przeszłości” w których przeczytacie o najtragiczniejszym dniu w historii Manchesteru United: katastrofie samolotu z szóstego lutego 1958 roku. Na następnych stronach przeczytacie o tym, „jak kolos ożywił Yeovil”, czyli tekst Bartłomieja Szypowskiego, a także artykuł naszego debiutanta z zaprzyjaźnionego portalu „Transfery.info”, Marcina Żelechowskiego, który opowiada historię pierwszego Azjaty na Old Trafford czyli Donga Fangzhuo. W tym miesiącu wyjątkowo powiększyliśmy „Liczby miesiąca”, które zajmują dwie strony. Na dwudziestej drugiej stronie znajdziecie recenzję książki wydanej niedawno przez byłego sędziego Premier League.

W numerze ponadto natraficie na statystyczne podsumowania ostatnich meczów, dział o rezerwach, a także statystyki pierwszego zespołu. Pod koniec znajdziecie jeszcze zapowiedź najbliższego miesiąca, a równo pośrodku magazynu znajdują się dwa plakaty – Michaela Carricka i sir Alexa Fergusona.

Czasopismo jest do kupienia w salonach sieci Empik na terenie całego kraju, w sklepie www.redzonewear.pl oraz w naszym sklepie internetowym: http://sklep.transfery.info/glowna/99-red-zone-luty.html

Więcej o magazynie:

ŹRÓDŁO
Red Zone
TAGI: Red Zone
Zobacz również
Składy na Barcelona - Leganés
17 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.