Nabór do Transfery.info - ZIMA 2015

4 lata temu Nabór do Transfery.info - ZIMA 2015
fot. Pixabay

Czas na kolejną odsłonę naboru do redakcji Transfery.info.

Transfery.info istnieją od 2004 roku, są jednym z największych serwisów piłkarskich w polskim internecie, z oglądalnością na poziomie ponad 300 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie i ciągle się rozwijają. Za nami zimowe okno, więc rozpoczynają się intensywnie przygotowania na letnie kupowanie. Będzie wiele zmian, trochę nowości i przede wszystkim dużo pracy.
 
Poszukujemy redaktorów aktualności, dłuższych form (wywiady, publicystyka), a także grafików i innych współpracowników (w tym blogerów, vlogerów - osoby, które mogą wnieść powiew świeżości, mający wpływ na rozwój strony). Przypominamy jednocześnie, że mimo nazwy, jesteśmy portalem okołopiłkarskim i chociaż na wątek transferowy kładziemy największy nacisk, poświęcamy czas i miejsce na wszystko, co ma związek z najpopularniejszym sportem świata.
 
Współpracownikom oferujemy:
- uwagi i recenzowanie postępów
- w razie regularnej współpracy akredytacje i legitymacje prasowe
- możliwość odbycia/zaliczenia praktyk studenckich
- kontakty ze znanymi ludźmi polskiego sportu
- podpisanie referencji, wpisanie do CV pracy w redakcji sportowej Transfery.info
- możliwe innego rodzaju gratyfikacje
 
W mailu KONIECZNIE zamieść informacje na temat: danych osobowych, wieku, doświadczenia, dyspozycyjności, motywacji. Wymaganym warunkiem jest również dodanie dowolnego tekstu na temat piłki nożnej (maksymalnie strona A4).
 
Rozwijamy równolegle także angielską wersję strony (http://transfersblog.com/), dlatego chętnych do publikowania tekstów w tym języku również gorąco zapraszamy!
 
Nabór potrwa do momentu, gdy uznamy, że przyjęliśmy odpowiednią liczbę osób. W tym czasie oczekujemy na wiadomości pod adresem: nabor@transfery.info


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info Nabór 2015 Rekrutacja
Zobacz również
REKRUTACJA do Transfery.info
miesiąc temu  
0
Rekrutujemy!
rok temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.