Nietypowy zakład Dawida Kownackiego

4 lata temu Nietypowy zakład Dawida Kownackiego
fot. Twitter

Napastnik Lecha Poznań Dawid Kownacki założył się z użytkownikami Twittera.

Dzięki mediom społecznościowym kibice mają dziś bliski kontakt z zawodnikami. Również polscy piłkarze są bardzo aktywni na Twitterze czy Instagramie, często wchodząc w dyskusję z fanami, dziennikarzami czy swoimi kolegami po fachu. Dzisiejsza akcja z udziałem Dawida Kownackiego to kolejny interesujący przykład interakcji fanów z ich ulubieńcami. 

#DychaKownasia to zakład pomiędzy Dawidem Kownackim a sympatykami piłki nożnej. Pomysł akcji wyszedł od użytkownika @FryzjerPL, który w nietypowy sposób postanowił zmotywować młodego zawodnika.Do akcji szybko dołączyli inni kibice "Kolejorza", którzy również postanowili wesprzeć szczytny cel. Rosnąca popularność akcji na Twitterze sprawiła, że otrzymała ona już swój hashtag - #DychaKownasia - ma on też pomóc odnaleźć osoby, które zobowiązały się do wpłacenia określonej kwoty na cel charytatywny. Piłkarz określił też reguły zakładu:


Do akcji postanowiło dołączyć też kilka znanych osób ze środowiska piłkarskiego: dziennikarze Radosław Nawrot, Michał Zachodny, Tomasz Zieliński, Paweł Wilkowicz, Piotr Koźmiński, szef STS Mateusz Juroszek, a także prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski.W tej chwili w puli akcji #DychaKownasia znajduje się ponad 28 tysięcy złotych, jednak można się spodziewać, że suma będzie rosła z godziny na godzinę. Kolejny spontaniczny pomysł z Twittera szybko połączył kibiców z całej Polski. Wiele osób z zaciekawieniem będzie przyglądać się postawie Dawida Kownackiego w rundzie wiosennej - zobaczymy, czy ta ogromna motywacja pomoże mu w zdobywaniu bramek dla wielkopolskiego zespołu. Niezależnie od wyniku zakładu - na pewno zyskają na niej najbardziej potrzebujący.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Dawid Kownacki Lech Poznań Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.