Znakomita oferta dla Radovicia

4 lata temu Znakomita oferta dla Radovicia
Co wybierze Radović?fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Hebei China Fortune jest zainteresowane sprowadzeniem Miroslava Radovicia z Legii Warszawa - informuje "Przegląd Sportowy".

Drugoligowy klub zaoferował Serbowi sporą pensję w wysokości około sześciu milionów złotych rocznie. Legia nie zamierzała sprzedawać swojego najlepszego piłkarza - w tym celu jesienią 2014 podpisała z nim nową umowę, obowiązującą do czerwca 2018 roku. W nowym kontrakcie Radovicia nie ma już określonej sumy odstępnego, więc ewentualne rozmowy na temat transferu piłkarza będą toczyć się pomiędzy władzami obu klubów. Według dziennika Legia oczekuje za 31-letniego zawodnika dwa miliony euro. Jeśli Chińczycy tyle wyłożą, wszystko będzie zależało od decyzji zawodnika.

Trenerem Hebei jest Radomir Antić, były selekcjoner reprezentacji Serbii. 67-letni szkoleniowiec chciałby sprowadzić gracza warszawskiego zespołu. Osoby pracujące w klubie z ulicy Łazienkowskiej przyznają, że oferta z Chin rzeczywiście się pojawiła, ale prezesi na razie nie zajmują się tym tematem, gdyż ważniejszy jest czwartkowy mecz z Ajaksem Amsterdam w ramach 1/16 finału Ligi Europy.

Nowy kontrakt Radovica został przez niego samego określony jako "dożywotni". W jego zapisach znalazło się też zapewnienie, że po zakończeniu kariery piłkarskiej Serb pozostanie w Legii - w roli trenera lub skauta. 31-latek przebywa w Warszawie od 2006 roku i wielokrotnie deklarował, że zamierza na stałe pozostać w tym mieście.

Co ciekawe, w Hebei występuje już były piłkarz Legii Warszawa, Dong Fangzhuo.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Miroslav Radović Legia Warszawa Hebei China Fortune Serbia Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.