Maneti: Nie opuszczę Parmy

4 lata temu Maneti: Nie opuszczę Parmy

Prezydent Parma FC Giampietro Maneti przyznał, że nie zamierza odchodzić z włoskiego klubu.

Maneti obiecał, że wraz z objęciem sterów w włoskim klubie spłaci również długi wobec piłkarzy tego zespołu. Termin uregulowania należności już minął, a za jego niedotrzymanie prezydent spotkał się z krytyką ze strony kapitana Parmy, Alessandro Lucarellego. Pomimo niesprzyjających okoliczności, Włoch próbuje utwierdzić kibiców „Ducali” w przekonaniu, że dołoży wszelkich starań, by wywiązać się ze złożonej obietnicy.

Niestety dla niego i dla wszystkich osób związanych z zespołem z Ennio Tardini, kwestią czasu jest konfiskata dóbr należących do klubu. Widmo bankructwa jest coraz bliższe. Prezydent zarzeka się jednak, że nie zamierza korzystać z kolejnych pożyczek, by uratować drużynę. 

- Mogę potwierdzić, że jutro spotkam się z burmistrzem. Nie opuszczę teraz klubu. Pracuję dla niego nawet w chwili naszej rozmowy. Nie dopuszczę jednak, by ktoś miał wgląd w moje konta bankowe. Chcemy znaleźć inne wyjście. Nie spotykałem się też z przedstawicielami banków. Przygotowujemy plan, który przedstawimy prokuratorowi okręgu – powiedział prezydent włoskiego klubu.

Maneti jest też zły, że jego drużyna nie otrzymała pozwolenia na rozegranie swojego ostatniego meczu ligowego.

- Parma ma problemy z płatnościami od 26 listopada. Napisaliśmy do władz w piątek po południu podając, że mecz mógłby odbyć się bez żadnych przeszkód o 17.30. Powtarzaliśmy to od środy, nie sądzę, by wśród nas byli jacyś jasnowidzowie – dodał Włoch. ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Parma FC Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.