Marchisio trafi do Anglii?

4 lata temu Marchisio trafi do Anglii?
fot. Premier League

Agent Claudio Marchisio przyznał, że jego klient ma kilka ofert z zespołów występujących na co dzień w Premier League.

Aktualny kontrakt Włocha z Juventusem jest ważny do 2016 roku i jak zaznacza agent pomocnika, „Stara Dama” nie kontaktowała się z nim ani piłkarzem à propos warunków nowej umowy, mimo iż w mediach pojawiła się informacja, jakoby działacze mistrza kraju doszli już do porozumienia ze swoim graczem w tej kwestii. Co więcej, Marchisio znajduje się na celowniku kilku znanych klubów z Anglii i niewykluczone, że jeśli obie strony nie znajdą „złotego środka” piłkarz będzie kontynuował swoją karierę w innej lidze.

- Przeczytałem, że Claudio był blisko podpisania nowej umowy. Mogę tylko potwierdzić, że to nie jest prawda. Klub ma teraz inne zmartwienia, więc sądzę, że działacze nie myśleli jeszcze o sytuacji mojego klienta. Myślę, że przedyskutujemy tę kwestię na przełomie marca i kwietnia. Czy kontaktował się ze mną ktoś trzeci? Owszem, otrzymałem kilka telefonów, niemalże wszystkie pochodziły z klubów Premier League. Jesteśmy zaszczyceni, gdyż to dowód na to, że Claudio znajduje się w znakomitej dyspozycji - powiedział agent reprezentanta Włoch.

Wśród zespołów zainteresowanych jego transferem wymienia się przede wszystkim Manchester United oraz Chelsea FC.

Menadżer „The Blues” José Mourinho ceni sobie wszechstronność zawodnika - Marchisio może zagrać praktycznie na każdej pozycji w linii pomocy.

W czasie obecnej kampanii wychowanek Juventusu zagrał w 24 meczach Serie A, w których zdobył dwa gole oraz zaliczył pięć asyst. ŹRÓDŁO
Calciomercato. it
TAGI: Juventus FC Manchester United FC Chelsea FC Claudio Marchisio Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.