Zapytanie w sprawie Depaya

4 lata temu Zapytanie w sprawie Depaya
fot. PSV Eindhoven

Dyrektor techniczny PSV Eindhoven Marcel Brands ujawnił, że Manchester United kontaktował się z klubem w sprawie transferu Memphisa Depaya.

21-latek z dwudziestoma bramkami przewodzi w klasyfikacji strzelców Eredivisie. Swoją świetną formą od Mistrzostw Świata w Brazylii zwrócił uwagę największych klubów Premier League. Oprócz "Czerwonych Diabłów" zainteresowanie piłkarzem wyrażali również Liverpool czy Tottenham.


Młody Holender w poprzedni weekend strzelił jedną z czterech bramek w wygranym przez PSV meczu z Heerenveen, dzięki czemu drużyna prowadzona przez Phillipa Cocu zapewniła sobie tytuł mistrzowski.


Na łamach holenderskiej telewizji dyrektor techniczny nowych mistrzów Holandii przyznał, że w sprawie aktualnego lidera strzelców Eredivisie kontraktował się niedawno Manchester United.


- Dostaliśmy telefon od nich, lecz żadne rozmowy nie zostały jeszcze podjęte. Jest jeszcze kilka innych klubów ze światowej czołówki, które wyraziły zainteresowanie Memphisem.


Brands wyjawił również, że cena za 21-latka będzie znacznie wyższa w letnim oknie transferowym, niż złożona jakiś czas temu oferta przez Tottenham w wysokości 14,5 miliona funtów.

- Jeśli ktoś chce go kupić, musi zaproponować znacznie więcej niż Tottenham. On będzie bardzo kosztowny - powiedział dyrektor techniczny PSV.

Memphis Depay w barwach PSV jak do tej pory rozegrał 121 meczów, w których strzelił 48 bramek. 21-latek to także 15-krotny reprezentant Holandii.
ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Memphis Depay PSV Eindhoven Manchester United FC Holandia Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.