Dybala: Chętnie zostanę w Serie A!

4 lata temu
Dybala: Chętnie zostanę w Serie A!
fot. US Palermo

Paulo Dybala, jedna z najjaśniejszych gwiazd tego sezonu ligi włoskiej, jest łączony z największymi europejskimi klubami. Prezydent Palermo Maurizio Zamparini nie ma zamiaru oddawać go jednak za półdarmo.

21-latek o swojej obecnej sytuacji i planach na przyszłości postanowiła wypowiedzieć się dla "La Gazzetta dello Sport".

- Czy jestem wart 50 milionów? Zamparini zawsze we mnie wierzył i to naturalne, że chce zarobić na moim odejściu. Bardzo dziękuję mu za zaufanie i mam nadzieję, że moje występy w dalszej części sezonu nie obniżą tej ceny. Nie będę zaprzeczał, że moim celem jest gra w Lidze Mistrzów - powiedział Dybala.

- Wspólna gra z Pirlo? Wszystko byłoby łatwiejsze dla mnie, jako napastnika, gdybym miał za sobą tak świetnego piłkarza. Andrea potrafi uczynić rzeczy niemożliwe śmiesznie łatwymi. Czy zostanę w Serie A? To tutaj stałem się dobrym i znanym zawodnikiem, do tego bardzo lubię Włochy. Chciałbym zostać tu dłużej! Jeśli strzeliłbym w przyszłości bramkę przeciwko Palermo, nie będę jej celebrować. Nie mógłbym zrobić tego ludziom, którzy okazali mi tyle uczuć - dodał Argentyńczyk.

Paulo Dybala rozgrywa fantastyczny sezon. Wystąpił do tej pory w 31 spotkaniach, w których zdobył 13 bramek i dołożył do tego dziesięć asyst. Zainteresowanie jego usługami wykazują głównie PSG, Chelsea, Inter i Roma, ale zdaniem Gianluci Di Marzio na pierwszym miejscu w kolejce po 21-letnigo napastnika jest mistrz Włoch – Juventus.

RAFAŁ BAJERŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Paulo Bruno Dybala US Palermo Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.