Barcelona interesuje się Pogbą

4 lata temu Barcelona interesuje się Pogbą
fot. Juventus FC

Dyrektor sportowy FC Barcelona Ariedo Braida potwierdził, że klub interesuje się sprowadzeniem pomocnika Juventusu FC Paula Pogby.

Francuz wzbudza zainteresowanie topowych europejskich zespołów. Chęć jego pozyskania wyrazili działacze między innymi PSG i Realu. Dyrektor sportowy "Dumy Katalonii" Ariedo Braida potwierdził, że Barca dołącza do tego grona, bowiem odbył już wstępne rozmowy z Giuseppe Marottą, dyrektorem generalnym mistrza Włoch.

- Chcemy pozyskać Pogbę. Jest to nasz główny cel. Trzeba jednak powiedzieć, że każdy wielki klub jest nim zainteresowany. Marotta to mój przyjaciel, z którym rozmawiam o wielu rzeczach, omówiliśmy też sprawę Francuza. On jest jeszcze bardzo młody, ale już teraz pokazuje umiejętności na najwyższym poziomie. Byłby to niezwykle ważny piłkarz dla Barcelony - stwierdził Braida.

Kataloński klub nie będzie mógł jednak sprowadzić Pogby w letnim oknie transferowym. Wiąże się to z zakazem rejestracji nowych zawodników, nałożonym na "Blaugranę" przez FIFA. 

- Nasza sytuacja jest skomplikowana. Nie możemy rejestrować nowych piłkarzy do końca 2015 roku z powodu sankcji nałożonych przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej. Możemy jednak dojść do porozumienia w przyszłym roku, jest to jedna z możliwych opcji. Wszystko zależy jednak od tego, jaką wizję ma trener Luis Enrique i władze klubu. Czekam od nich na zielone światło. Do tego czasu pracuje nad dobrym gruntem pod dalsze rozmowy - stwierdził dyrektor sportowy Barcelony.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Paul Pogba Juventus FC FC Barcelona Francja Włochy Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.