Wielka wymiana na linii Chelsea-Lyon?

4 lata temu Wielka wymiana na linii Chelsea-Lyon?

Chelsea zamierza przeprowadzić latem kolejny, znakomity biznes, sprowadzając do siebie Alexandre\'a Lacazette\'a.

Napastnik Lyonu jest niekwestionowaną gwiazdą Ligue 1 i zmierza po koronę króla strzelców. To głównie dzięki jego formie drużyna ponownie włączyła się do walki o tytuł mistrza kraju. Nie uszło to naturalnie uwadze największych klubów, a szczególnie przedstawicieli z Premier League. Choć wcześniej wymieniano go na listach życzeń przede wszystkim Arsenalu i Liverpoolu, do walki włącza się Chelsea, widząca w nim poważne wzmocnienie. 

"The Blues" chcą mieć wartościowego zmiennika dla Diego Costy lub piłkarza, który da nowe możliwości w ofensywie. Lacazette dobrze czuje się także w roli jednego z dwóch napastników lub na boku ataku, dlatego Jose Mourinho widzi w nim niezwykle cennego piłkarza, który jest potrzebny, by w końcu odnieść sukces w Europie. Costa miał  bowiem fantastyczny początek sezonu, ale późniejsze kontuzje odbijały się na postawie zespołu. Z kolei obecni zmiennicy, Didier Drogba oraz Loïc Rémy, nie przekonali do siebie Portugalczyka.

Z racji Financial Fair Play, Chelsea, podobnie jak przed rokiem, jest świadoma, że ewentualne wzmocnienia wiążą się też ze sprzedażą niektórych zawodników. Stąd też pomysł, by wcielić w całą transakcję Rémy\'ego. Reprezentant Francji nie dostawał wiele szanse na Stamford Bridge, a w Lyonie mógłby zostać niekwestionowaną gwiazdą. Londyńczycy oprócz swojego napastnika chcą zaoferować także 15 milionów funtów. 

ŹRÓDŁO
Independent
TAGI: Loïc Rémy Chelsea FC Olympique Lyon Alexandre Lacazette Francja Anglia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0435 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.