Oficjalnie: Nowy kontrakt Jaya Rodrigueza

4 lata temu Oficjalnie: Nowy kontrakt Jaya Rodrigueza

Southampton przedłużył kontrakt z napastnikiem Jayem Rodriguezem.

25-latek nie wystąpił w tym sezonie w żadnym spotkaniu z powodu kontuzji więzadła krzyżowego, z która zmaga się od kwietnia 2014 roku. Władze "Świętych" liczą jednak na to, że Anglik szybko powróci do formy i znów będzie jednym z najlepszych atakujących Premier League. W poprzednim sezonie Rodriguez wystąpił w 39 spotkaniach, w których aż 17 razy wpisał się na listę strzelców.

Nowy kontrakt piłkarza będzie obowiązywał do 30 czerwca 2019 roku. Poprzednia umowa była ważna do połowy 2016 roku. 

- To był dla mnie bardzo trudny rok, gdyż byłem poza grą. Jestem bardzo zadowolony z podpisania nowej umowy. Daje mi to sporo nadziei na przyszłość - powiedział dwukrotny reprezentant Anglii.

Udane występy napastnika w poprzednim sezonie zwróciły uwagę innych angielskich klubów. Starania o jego pozyskanie poczynił Tottenham i Manchester City. Podpisanie przez 25-latka nowej umowy ma rozwiać wszelkie spekulacje na temat ewentualnego opuszczenia Southampton.

- To bardzo dobra wiadomość dla klubu, ponieważ ostatnio pojawiło się wiele różnych doniesień na temat Jaya i zainteresowania nim przez wielkie kluby. Władze Southampton są zadowolone, gdyż udało nam się podpisać z nim nową umowę - stwierdził menedżer "Świętych" Ronald Koeman.

Rodriguez niedawno rozpoczął lekkie treningi biegowe i najprawdopodobniej powróci do gry jeszcze przed końcem tego sezonu.ŹRÓDŁO
Southampton FC
TAGI: Oficjalnie Jay Rodriguez Southampton FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.