Oficjalnie: Jardim na dłużej w Monaco

4 lata temu Oficjalnie: Jardim na dłużej w Monaco
fot. AS Monaco

Leonardo Jardim przedłużył swój kontrakt z AS Monaco do 30 czerwca 2019 roku - poinformował klub z Księstwa.

40-latek na Stade Louis II przyszedł przed tym sezonem po udanym roku w Sportingu Lizbona, z którym zdobył wicemistrzostwo Portugalii. Mimo ogromnych cięć w budżecie Monaco, jest bliski wywalczenia trzeciego miejsca w Ligue 1, umożliwiającego grę w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Pod jego wodzą siedmiokrotny mistrz Francji nawiązał do swoich sukcesów z początku tego wieku w Lidze Mistrzów. Monaco dotarło bowiem do ćwierćfinału tych elitarnych rozgrywek, w którym jednak nie dało rady Juventusowi.

- To bardzo ważny krok dla naszego klubu, ponieważ jesteśmy skupieni na budowaniu naszej przyszłości wokół Leonardo Jardima. Wraz ze swoim sztabem szkoleniowym wykonuje on tu naprawdę świetną robotę, osiąga bardzo dobre wyniki w Ligue 1 oraz Champions League. Jesteśmy pewni, że Leonardo jest właściwą osobą na tym stanowisku, trenerem zgodnym z naszą filozofią, który potrafi wprowadzić do drużyny młodych zawodników i osiągać z nimi naprawdę wiele - przyznał Wadim Wasilijew, wiceprezydent Monaco.

- Jestem bardzo wdzięczny, że swoją pracą zasłużyłem na podpisanie aż tak długiego kontraktu z Monaco. Jego przedłużenie oznacza, że klub ma do mnie zaufanie. W tym sezonie pracowaliśmy naprawdę ciężko, by dalej ulepszać ten projekt, ale jestem przekonany, że najlepsze jeszcze nadejdzie. W mojej ekipie jest wielu utalentowanych młodych zawodników, przed którymi wielka przyszłość. Monaco to ambitny klub, podobnie jak ja - przyznał sam szkoleniowiec.ŹRÓDŁO
AS Monaco
TAGI: Leonardo Jardim AS Monaco Francja Portugalia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.